Per 1 januari worden alle peutercentra van Spelenderwijs Utrecht overgedragen aan Ludens Kinderopvang, Kind & Co, BLOS Kinderopvang, KOKO Kinderopvang en SAMEN Kinderopvang. In onderstaande adreslijst vindt u bij welke organisatie uw locatie hoort. 

  • Heeft u vragen over Ludens Kinderopvang, Kind & Co of SAMEN Kinderopvang?
    Bel met Spelenderwijs Utrecht : 030 - 820 14 62
    Of mail naar info@spelenderwijsutrecht.nl
  • Heeft u vragen over BLOS Kinderopvang? Bezoek hun website.
  • Heeft u vragen over KOKO Kinderopvang? Bezoek hun website.

Adreslijst

Binnenstad
Peutercentrum Registratienr Adres Telefoon E-mail
't Egeltje
Ludens Kinderopvang
 
920560957 Lange Nieuwstraat 79
3512 PE Utrecht
06 - 13 14 74 05 egeltje@spelenderwijsutrecht.nl
Leidsche Rijn  
Peutercentrum Registratienr Adres Telefoon E-mail
De Jazzsingel
Kind & Co
 
326871640 Jazzsingel 900 
3543 GB Utrecht
06 - 30 99 37 30 jazzsingel@spelenderwijsutrecht.nl
De Kleine Alm
KOKO Kinderopvang
 
161570392 Derde Oosterparklaan 71
3541 SC Utrecht
06 - 13 13 57 86 kleinealm@spelenderwijsutrecht.nl
Onder de Bogen
Kind & Co
 
308887979 Madridstraat 1 
3541 DZ Utrecht
06 - 30 99 53 52 onderdebogen@spelenderwijsutrecht.nl
De Oase
Kind & Co
 
180420756 Belcampostraat 9
3544 NE Utrecht
06 - 30 03 32 27 oase@spelenderwijsutrecht.nl
Parkwijck
SAMEN Kinderopvang
 
427666971 Eerste Oosterparklaan 88
544 AK Utrecht
06 - 10 99 58 35 parkwijk@spelenderwijsutrecht.nl
Voorn
KOKO Kinderopvang
 
217610699 Akkrumeraklaan 131
3544 TT Utrecht
06 - 13 13 57 92 voorn@spelenderwijsutrecht.nl
Waterwin
KOKO Kinderopvang
 
746188638 Musicallaan 104
3543 BT Utrecht
06 - 41 87 91 87
06 - 41 87 91 86
waterwin@spelenderwijsutrecht.nl
't Zand
KOKO Kinderopvang
 
355545470 Pauwoogvlinder 20
3544 DB Utrecht
06 - 13 13 80 77 hetzand@spelenderwijsutrecht.nl
Noordoost
Peutercentrum Registratienr Adres Telefoon E-mail
Kiekeboe
Ludens Kinderopvang
 
730208795 Prof. van Bemmelenlaan 51c
3571 EL Utrecht
030 - 820 07 07 kiekeboe@spelenderwijsutrecht.nl
Klim-Op
BLOS Kinderopvang
 
896173550 Nolenslaan 33
3515 VB Utrecht
06 - 13 13 58 72 klimop@spelenderwijsutrecht.nl
't Leeuwtje
Ludens Kinderopvang
 
453246552 Samuel van Houtenstraat 1
3515 EA Utrecht
06 - 13 13 57 83 hetleeuwtje@spelenderwijsutrecht.nl
Pino
Ludens Kinderopvang
 
185347381 Koekoeksplein 1a
3514 TT Utrecht
06 - 13 13 80 85 pino@spelenderwijsutrecht.nl
Pinokkio
Ludens Kinderopvang
 
681052284 Che Guevarastraat 15
3573 BK Utrecht
06 - 13 14 03 52 pinokkio@spelenderwijsutrecht.nl
De Warmoes
Ludens Kinderopvang
 
326533059 Adriaanstraat 24b
3581 SE Utrecht 
06 - 41 87 92 13 dewarmoes@spelenderwijsutrecht.nl
Noordwest
Peutercentrum Registratienr Adres Telefoon E-mail
De Boemerang Oost
Ludens Kinderopvang
 
703599264 Boerhaaveplein 110
3552 CT Utrecht
06 - 43 87 15 48 deboemerang-oost@spelenderwijsutrecht.nl
De Cirkel
Ludens Kinderopvang
 
105477783 Prinses Margrietstraat 124
3554 GJ Utrecht
06 - 14 45 38 10 decirkel@spelenderwijsutrecht.nl
El Medina
SAMEN Kinderopvang
 
730611395 Marnixlaan 362
3552 HM Utrecht
06 - 14 82 61 81 elmedina@spelenderwijsutrecht.nl
Jules Verne Junior 
Kind & Co
 
245820620 Opzoomerstraat 1
3551 BP Utrecht
030 - 244 20 41 julesverne@spelenderwijsutrecht.nl
De Kleine Wijzer 
Ludens Kinderopvang
 
134765576 Van Ransdorpstraat 32
3554 VZ Utrecht
06 - 18 24 27 78 dekleinewijzer@spelenderwijsutrecht.nl
Het Margrietje
Ludens Kinderopvang
 
892262953 Prinses Margrietstraat 20
3554 GE Utrecht
06 - 55 19 34 70 hetmargrietje@spelenderwijsutrecht.nl
De Minivliegeniers 
BLOS Kinderopvang
 
424882942 C. van Maasdijkstraat 33
3555 VM Utrecht
06 - 14 45 37 83 deminivliegeniers@spelenderwijsutrecht.nl
Ondiep
Ludens Kinderopvang
 
187296273 Laan van Chartroise 160
3552 EZ Utrecht
06 -14300687 ondiep@spelenderwijsutrecht.nl
De Pijlstaart
Ludens Kinderopvang
 
964928164 Amsterdamsestraatweg 1
3513 AA Utrecht
030 - 241 56 95 depijlstaart@spelenderwijsutrecht.nl
Zuilen
Ludens Kinderopvang
 
151368879 Sint Ludgerusstraat 251
3553 CX Utrecht
06 - 13 13 57 68 zuilen@spelenderwijsutrecht.nl
Oost
Peutercentrum Registratienr Adres Telefoon E-mail
Pluto
Ludens Kinderopvang
 
154572226 Notebomenlaan 137
3582 CJ Utrecht
06 - 50 51 19 20 pluto@spelenderwijsutrecht.nl
De Rommelpot
Kind & Co
 
143381404 Bloesemstraat 25a
3581 XA Utrecht
06 - 13 13 57 38 rommelpot@spelenderwijsutrecht.nl
Overvecht
Peutercentrum Registratienr Adres Telefoon E-mail
Cleophas
Ludens Kinderopvang
 
105081942 Teun de Jagerdreef 1c
3561 JK Utrecht
06 - 13 13 58 17 cleophas@spelenderwijsutrecht.nl
De Gagel
SAMEN Kinderopvang
 
610736693 Ibisdreef 401
3564 RS Utrecht
06 - 11 00 28 91 degagel@spelenderwijsutrecht.nl
De Krekels
Ludens Kinderopvang
 
130367424 Piramidedreef
3564 CT Utrecht
06 - 52 65 37 82 dekrekels@spelenderwijsutrecht.nl
Joannes XXIII
SAMEN Kinderopvang
 
192301640 Neckardreef 115
3562 CM Utrecht
06 - 29 38 83 16 joannes23@spelenderwijsutrecht.nl
Johannes
Ludens Kinderopvang
 
118900894 Eufraatdreef 3
3564 XZ Utrecht
06 - 50 69 21 43 johannes@spelenderwijsutrecht.nl
De Klopvaart
SAMEN Kinderopvang
 
323869749 Eufraatdreef 1
3564 XZ Utrecht
06 - 50 69 21 89 deklopvaart@spelenderwijsutrecht.nl
Marcus
SAMEN Kinderopvang
 
273258667 Mayadreef 1
3563 XC Utrecht
06 - 52 31 50 75 marcus@spelenderwijsutrecht.nl
Mattheus
SAMEN Kinderopvang
 
731132774 Nigerdreef 8
3564 EH Utrecht
06 - 13 13 58 76 mattheus@spelenderwijsutrecht.nl
Op Dreef
SAMEN Kinderopvang
 
229977765 Dianadreef 27
3561 AA Utrecht
06 - 52 07 45 34 opdreef@spelenderwijsutrecht.nl
De Schakel
SAMEN Kinderopvang
 
164602276 Bangkokdreef 4
3564 SC Utrecht
06 - 52 31 49 94 deschakel@spelenderwijsutrecht.nl
Spoorzicht
Ludens Kinderopvang
 
439826342 Teun de Jagerdreef 1b
3561 JK Utrecht
06 - 52 07 45 04 spoorzicht@spelenderwijsutrecht.nl
De Vlindertuin
SAMEN Kinderopvang
 
207350474 Gangesdreef 7
3564 SN Utrecht
06 - 55 14 03 64 devlindertuin@spelenderwijsutrecht.nl
De Watertoren
SAMEN Kinderopvang
 
587544971 Wezerdreef 3
3562 BC Utrecht
06 - 50 73 01 43 dewatertoren@spelenderwijsutrecht.nl
Vleuten De Meern
Peutercentrum Registratienr Adres Telefoon E-mail
Speelhuis
KOKO Kinderopvang
 
205989962 St. Pietersberg 12A
3453 PH De Meern
06 - 13 13 58 32 speelhuis@spelenderwijsutrecht.nl
Speelleertuin
Kind & Co
 
239035355 Kweektuinlaan 1-3
3452 SR Vleuten
06 - 13 13 58 26 speelleertuin@spelenderwijsutrecht.nl
Speelwereld
KOKO Kinderopvang
 
126697917 Teunisbloemlaan 44
3452 CB Vleuten
06 - 13 13 58 23 speelwereld@spelenderwijsutrecht.nl
Spelenderwijs De Meern
Kind & Co
103475205 Mereveldlaan 10 A
3454 CG De Meern
06 - 13 13 58 22
06 - 13 14 65 62
 
demeern@spelenderwijsutrecht.nl
De Tol
Kind & Co
 
217723809 / 
337099704
Kortland 21
3451 VD Vleuten
06 - 13 13 58 25 detol@spelenderwijsutrecht.nl
West


 

Peutercentrum Registratienr Adres Telefoon E-mail
Dreumes Dribbel
SAMEN Kinderopvang
 
686836169 Victor Hugoplantsoen 34
3533 CJ Utrecht
06 - 52 31 83 94
06 - 13 14 65 62 
dreumesdribbel@spelenderwijsutrecht.nl
Kadodder
Ludens Kinderopvang
 
170587915 Billitonkade 45
3531 TH Utrecht
06 - 13 13 80 47 kadodder@spelenderwijsutrecht.nl
De Kleine Poort
Ludens Kinderopvang
 
784516832 Staringstraat 1
3532 VM Utrecht
06 - 10 99 58 36 dekleinepoort@spelenderwijsutrecht.nl
Oog in Al
SAMEN Kinderopvang
 
984920006 Petristraat 2 A
3533 SW Utrecht
06 - 13 13 10 61 ooginal@spelenderwijsutrecht.nl
Peuterpark
BLOS Kinderopvang
 
132662978 Jan van Riebeeckstraat 40
3531 EJ Utrecht
06 - 13 13 58 42 peuterpark@spelenderwijsutrecht.nl
Toontje
Ludens Kinderopvang
 
198298754 Vleutenseweg 515
3532 HK Utrecht
06 - 18 63 75 68 toontje@spelenderwijsutrecht.nl
Zuid
Peutercentrum Registratienr Adres Telefoon E-mail
De Beestenboel
Kind & Co
 
210059990 Duurstedelaan 14-24
3525 AR Utrecht
06 - 27 13 22 55 debeestenboel@spelenderwijsutrecht.nl
Puk
Ludens Kinderopvang
 
365962740 Rijnhuizenlaan 2-4
3523 JA Utrecht
06 - 41 90 39 85 puk@spelenderwijsutrecht.nl
Winnie de Pooh
Ludens Kinderopvang
 
188194721 Hondsrug 19
3524 BP Utrecht
06 - 34 94 82 25 winniedepooh@spelenderwijsutrecht.nl
Zuidwest
Peutercentrum Registratienr Adres Telefoon E-mail

Anne Frank
Kind & Co

664636081
 
van Bijnkershoeklaan 278
3527 XL Utrecht
06 - 83 44 11 48 annefrank@spelenderwijsutrecht.nl
De Blokkendoos
Locatie 't Strandpaviljoen
Kind & Co
 
113909536 Noordzeestraat 20
3522 PK Utrecht
06 - 13 13 57 89 deblokkendoos@spelenderwijsutrecht.nl
De Blokkendoos
Locatie De Wereldwijzer
Kind & Co
 
  Lingestraat 2a
3522 TM Utrecht
06 - 10 99 57 17 deblokkendoos@spelenderwijsutrecht.nl
Da Costa
SAMEN Kinderopvang
 
473439864 Afrikalaan 28B
3526 VN Utrecht
06 - 10 99 44 53 dacosta@spelenderwijsutrecht.nl
El Warda
SAMEN Kinderopvang
 
220327671 Aziëlaan 157
3526 SG Utrecht
06 - 13 13 80 09 elwarda@spelenderwijsutrecht.nl
Hart van Noord
Kind & Co
 
354086078 Trumanlaan 60c
3527 BR Utrecht
06 - 13 13 57 96 hartvannoord@spelenderwijsutrecht.nl
Kaleidoskoop Afrikalaan
SAMEN Kinderopvang
 
113808744 Afrikalaan 28B
3526 VN Utrecht
06 - 13 13 58 69 kaleidoskoopafrikalaan@spelenderwijsutrecht.nl
Kaleidoskoop Columbus
SAMEN Kinderopvang
 
163540378 Columbuslaan 40
3526 EP Utrecht
06 - 15 23 77 67 kaleidoskoopcolumbus@spelenderwijsutrecht.nl
Schateiland
SAMEN Kinderopvang
 
494285217 Fernandezlaan 100
3526 GW Utrecht
06 - 13 13 58 38 hetschateiland@spelenderwijsutrecht.nl

Home
Spelend leren
Locaties
Inschrijven




Copyright 2019 © Spelenderwijs Utrecht