Anne Frank

Van Bijnkershoeklaan 278
3527 XL Utrecht
Locatie & Route
Inspectierapport
Registratienummer: 664636081

Team peutercentrum Anne Frank

Ons team bestaat uit pedagogisch medewerksters, een manager, zorgconsulenten en een werkbegeleider.

Verder werken er vaak stagiaires op het peutercentrum.

 

Pedagogisch medewerkers Anne Frank

Agaath Post

Pedagogisch medewerker

a.post@spelenderwijsutrecht.nl

Annegreet Ros

Pedagogisch medewerker

Het is voor mij een uitdaging om peuters door middel van spelen verder te helpen in hun ontwikkeling. De ouders zijn daarvoor onmisbaar en spelen bij ons op de groep een belangrijke rol!

a.ros@spelenderwijsutrecht.nl

Fatos Sari

Pedagogisch medewerker

f.sari@spelenderwijsutrecht.nl

Lisette Oranje

Pedagogisch medewerker

Ik vind het fijn om kinderen extra aandacht te geven en ze de Nederlandse taal te leren. Samenwerken en het oudercontact vind ik erg belangrijk!

l.oranje@spelenderwijsutrecht.nl

Lizzy Troost

Pedagogisch medewerker

Mijn hart en mijn kracht ligt bij jonge kinderen. Ik heb veel plezier in het contact met kinderen en ik kan op een gerichte manier bij kinderen aansluiten in hun ontwikkeling. Ik word enthousiast als ik zie dat een kind door mijn inbreng een nieuwe ontdekking doet.

l.troost@spelenderwijsutrecht.nl

Tamara Stam

Pedagogisch medewerker

Een kind letterlijk en figuurlijk bij de hand nemen om ze kennis te laten maken met hun eigen kunnen en ze de ruimte te geven en vaardigheden te leren om te worden wie ze willen zijn.

t.stam@spelenderwijsutrecht.nl

Manager en werkbegeleider Anne Frank

Edith Ooms

Manager

In mijn werk als manager zie ik het als een uitdaging om dagelijks met een gemotiveerd kwalitatief hoogwaardig team kinderen te begeleiden in hun ontwikkeling. In een rijke leeromgeving die goed gefaciliteerd is, bieden wij kinderen de mogelijkheid zich spelend te ontwikkelen. De ouders hebben een belangrijke rol als het gaat om de ontwikkeling van een kind. Samen het kind dat geven wat voor de rest van zijn/haar leven belangrijk is. Zo is een kind goed voorbereid op de toekomst en daar mogen wij bij Spelenderwijs een bijdrage aanleveren.

Tel. 06 - 52 30 14 30
e.ooms@spelenderwijsutrecht.nl

Ineke Pouwelse

Werkbegeleider

Wat mij beweegt is: Werken vanuit verwondering voor de eigenheid van peuters, hun mogelijkheden; aansluitend bij hun manier van in het leven staan. Een bijdrage leveren aan ‘kansen voor kinderen’. Het ondersteunen van pedagogisch medewerkers om ‘hoofd en hart’ te verbinden, te werken vanuit kennis, gevoel en intuïtie en dit te vertalen in handelen op de groep. Ik heb een open, gevoelig oog, een scherpe blik en een luisterend oor, aandacht voor details maar ook voor de grote lijn; ben gericht op kansen, mogelijkheden, op wat wél kan. Kernwaarden: passie, groei, samenwerking, verbondenheid, loyaliteit, deskundigheid en humor.

Tel. 06 - 29 04 05 91
i.pouwelse@spelenderwijsutrecht.nl

Zorgconsulenten Binnenstad & Noord & Noordoost & Zuid & Zuidwest

 



Corrie van Leeuwen
c.vanleeuwen@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 34 78 04 22 
Lees meer »


Lilian Franken
l.franken@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 15 96 79 33 
Lees meer »



Marielle Roepke
m.roepke@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 18 25 85 71 
Lees meer »



Suzanne van Stroe
s.vanstroe@spelenderwijsutrecht.nl

Tel. 06 - 41 56 33 84 
Lees meer »

 

 

           

x

x

x

x

Colofon »

Contact

Informatie

Inschrijving & Plaatsing


planning@spelenderwijsutrecht.nl
030 - 820 14 60
09:00 - 12:00 uur

Contactgegevens

Spelenderwijs Utrecht
Niasstraat 6-C
3531 WP Utrecht
info@spelenderwijsutrecht.nl
030 - 820 14 62

Contactformulier

Copyright 2018   Gebruiksovereenkomst