Da Costa

Afrikalaan 28B
3526 VN Utrecht
Tel: 06 - 10 99 44 53
dacosta@spelenderwijsutrecht.nl
Locatie & Route
Inspectierapport
Registratienummer: 473439864

Peutercentrum Da Costa

Ons team bestaat uit pedagogisch medewerkers, een gebiedsmanager,  een werkbegeleider en zorgconsulenten.

Pedagogisch medewerkers Da Costa

Joke Smit

Pedagogisch medewerker

De blijheid en vrolijkheid van de kinderen om samen te spelen en om op ontdekking te gaan zorgt ervoor dat ik mij enorm betrokken voel bij onze peuters.

j.smit@spelenderwijsutrecht.nl

Jorine Boekhorst

Pedagogisch medewerker

Ik vind mijn werk ontzettend leuk! Lekker knuffelen met de kinderen, maar ook gericht kijken naar de ontwikkeling en hen, maar ook de ouders daarin, begeleiden.

j.boekhorst@spelenderwijsutrecht.nl

Manager en werkbegeleider Da Costa

Sandra Smit

Manager

Ik ga voor kwaliteit in het werk.
Samen met pedagogisch medewerkers, werkbegeleiders, zorgconsulenten en externen wil ik de talenten en kansen van en voor kinderen en ouders vergroten en ontwikkelen.

Tel. 06 - 30 29 08 97
s.smit@spelenderwijsutrecht.nl

Ineke Pouwelse

Werkbegeleider

Wat mij beweegt is: Werken vanuit verwondering voor de eigenheid van peuters, hun mogelijkheden; aansluitend bij hun manier van in het leven staan. Een bijdrage leveren aan ‘kansen voor kinderen’. Het ondersteunen van pedagogisch medewerkers om ‘hoofd en hart’ te verbinden, te werken vanuit kennis, gevoel en intuïtie en dit te vertalen in handelen op de groep. Ik heb een open, gevoelig oog, een scherpe blik en een luisterend oor, aandacht voor details maar ook voor de grote lijn; ben gericht op kansen, mogelijkheden, op wat wél kan. Kernwaarden: passie, groei, samenwerking, verbondenheid, loyaliteit, deskundigheid en humor.

Tel. 06 - 29 04 05 91
i.pouwelse@spelenderwijsutrecht.nl

Zorgconsulenten Binnenstad & Noord & Noordoost & Zuid & Zuidwest

 



Corrie van Leeuwen
c.vanleeuwen@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 34 78 04 22 
Lees meer »


Lilian Franken
l.franken@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 15 96 79 33 
Lees meer »



Marielle Roepke
m.roepke@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 18 25 85 71 
Lees meer »



Suzanne van Stroe
s.vanstroe@spelenderwijsutrecht.nl

Tel. 06 - 41 56 33 84 
Lees meer »

 

 

           

x

x

x

x

Colofon »

Contact

Informatie

Inschrijving & Plaatsing


planning@spelenderwijsutrecht.nl
030 - 820 14 60
09:00 - 12:00 uur

Contactgegevens

Spelenderwijs Utrecht
Niasstraat 6-C
3531 WP Utrecht
info@spelenderwijsutrecht.nl
030 - 820 14 62

Contactformulier

Copyright 2018   Gebruiksovereenkomst