Da Costa

Afrikalaan 28B
3526 VN Utrecht
Tel: 06 - 10 99 44 53
dacosta@spelenderwijsutrecht.nl
Locatie & Route
Inspectierapport
Registratienummer: 473439864

Peutercentrum Da Costa

Ons team bestaat uit pedagogisch medewerkers, een gebiedsmanager,  een werkbegeleider en zorgconsulenten.

Pedagogisch medewerkers Da Costa

Joke Smit

Pedagogisch medewerker

De blijheid en vrolijkheid van de kinderen om samen te spelen en om op ontdekking te gaan zorgt ervoor dat ik mij enorm betrokken voel bij onze peuters.

j.smit@spelenderwijsutrecht.nl

Jorine Boekhorst

Pedagogisch medewerker

Ik vind mijn werk ontzettend leuk! Lekker knuffelen met de kinderen, maar ook gericht kijken naar de ontwikkeling en hen, maar ook de ouders daarin, begeleiden.

j.boekhorst@spelenderwijsutrecht.nl

Manager en werkbegeleider Da Costa

Sandra Smit

Manager

Ik ga voor kwaliteit in het werk.
Samen met pedagogisch medewerkers, werkbegeleiders, zorgconsulenten en externen wil ik de talenten en kansen van en voor kinderen en ouders vergroten en ontwikkelen.

Tel. 06 - 30 29 08 97
s.smit@spelenderwijsutrecht.nl

Margreet Groeneweg

Werkbegeleider

Kwaliteit leveren door maatwerk te bieden.

Tel. 06 - 39 57 06 72
m.groeneweg@spelenderwijsutrecht.nl

Zorgconsulenten

Leidsche Rijn & West & Vleuten de Meern & Zuidwest

Lilian Franken

Zorgconsulent

Werken aan de ontwikkeling van jonge kinderen. Ieder kind is anders, samen met ouders en pedagogisch medewerkers op zoek naar de beste manier om aan te sluiten bij het kind.

Tel. 06 - 15 96 79 33
l.franken@spelenderwijsutrecht.nl

Paulien den Boef - Schutte

Zorgconsulent

Ik doe mijn werk met plezier! Ik vind het een voorrecht dat ik mee mag kijken in de wereld van peuters. De manier waarop peuters hun omgeving spelend ontdekken, verrast mij altijd weer.
Geen enkel kind is hetzelfde, dat maakt het werken heel afwisselend en uitdagend. Om samen met de pedagogisch medewerkers en ouders te zoeken wat deze peuter in deze situatie nodig heeft.

Tel. 06 - 18 24 26 60
p.denboef@spelenderwijsutrecht.nl

Pauline Mertens

Zorgconsulent

Het werken met ouders en peuters voelt elke dag als een cadeautje.
Ik geloof in hun kracht. Daar put ik mijn energie uit om samen tot een mooi resultaat te kunnen komen.

Tel. 06 - 18 24 25 09
p.mertens@spelenderwijsutrecht.nl


Home
Spelend leren
Locaties
Inschrijven




Copyright 2020 © Spelenderwijs Utrecht