De Blokkendoos

Noordzeestraat 20, 3522 PK Utrecht
Lingestraat 2a, 3522 TM Utrecht
Tel: Locatie 1 06 - 13 13 57 89 / Locatie 2 06 - 10 99 57 17
deblokkendoos@spelenderwijsutrecht.nl
Locatie & Route
Inspectierapport
Registratienummer: 113909536 of 142494112

Peutercentrum De Blokkendoos

Ons team bestaat uit zes pedagogisch medewerkers, een manager, een werkbegeleider en zorgconsulenten.
Op De Blokkendoos zijn geen vrijwilligers; wel werken wij met stagiaires.

Pedagogisch medewerkers De Blokkendoos

Fatos Sari

Pedagogisch medewerker

f.sari@spelenderwijsutrecht.nl

Fleur Goudriaan

Pedagogisch medewerker

Mijn hart ligt bij de ontwikkeling van en het werken met peuters. 
Peuters ontwikkelen zich razendsnel en al spelend ontdekken ze onze wereld beetje bij beetje. Ze hebben oog voor de kleinste details en komen vaak verrassend uit de hoek.  In het werk kan ik mijn creativiteit kwijt. Ook voorlezen en zingen doe ik graag samen met de peuters van mijn groep. Al deze dingen samen maken voor mij het werken met peuters zo ontzettend leuk!

f.goudriaan@spelenderwijsutrecht.nl

Mandy Troost

Pedagogisch medewerker

Ik hou van ontmoetingen en van de ander leren kennen. Ik draag mijn ervaring en kennis graag uit en ontvang graag ervaring en kennis van anderen. In mijn werk ontmoet ik veel kleine en grote mensen. Ik sluit met veel plezier aan op hun pad. Samen gaan we op weg naar de grotere wereld van de basisschool.

m.troost@spelenderwijsutrecht.nl

Lisette Oranje

Pedagogisch medewerker

Ik vind het fijn om kinderen extra aandacht te geven en ze de Nederlandse taal te leren. Samenwerken en het oudercontact vind ik erg belangrijk!

l.oranje@spelenderwijsutrecht.nl

Patricia den Hoed

Pedagogisch medewerker

Werken met peuters:
spelen, zingen, gek doen, dansen, kliederen, stoeien, buitenspelen; spelenderwijs jezelf en de ander ontdekken! 

p.denhoed@spelenderwijsutrecht.nl

Sandra Wieling

Pedagogisch medewerker

s.wieling@spelenderwijsutrecht.nl

Wendy Lith

Pedagogisch medewerker

Een boom kan pas groeien en bloeien als je begint met water geven bij de wortels.

w.lith@spelenderwijsutrecht.nl

Manager en werkbegeleider De Blokkendoos

Edith Ooms

Manager

In mijn werk als manager zie ik het als een uitdaging om dagelijks met een gemotiveerd kwalitatief hoogwaardig team kinderen te begeleiden in hun ontwikkeling. In een rijke leeromgeving die goed gefaciliteerd is, bieden wij kinderen de mogelijkheid zich spelend te ontwikkelen. De ouders hebben een belangrijke rol als het gaat om de ontwikkeling van een kind. Samen het kind dat geven wat voor de rest van zijn/haar leven belangrijk is. Zo is een kind goed voorbereid op de toekomst en daar mogen wij bij Spelenderwijs een bijdrage aanleveren.

Tel. 06 - 52 30 14 30
e.ooms@spelenderwijsutrecht.nl

Ineke Pouwelse

Werkbegeleider

Wat mij beweegt is: Werken vanuit verwondering voor de eigenheid van peuters, hun mogelijkheden; aansluitend bij hun manier van in het leven staan. Een bijdrage leveren aan ‘kansen voor kinderen’. Het ondersteunen van pedagogisch medewerkers om ‘hoofd en hart’ te verbinden, te werken vanuit kennis, gevoel en intuïtie en dit te vertalen in handelen op de groep. Ik heb een open, gevoelig oog, een scherpe blik en een luisterend oor, aandacht voor details maar ook voor de grote lijn; ben gericht op kansen, mogelijkheden, op wat wél kan. Kernwaarden: passie, groei, samenwerking, verbondenheid, loyaliteit, deskundigheid en humor.

Tel. 06 - 29 04 05 91
i.pouwelse@spelenderwijsutrecht.nl

Zorgconsulenten Binnenstad & Noord & Noordoost & Zuid & Zuidwest

 



Corrie van Leeuwen
c.vanleeuwen@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 34 78 04 22 
Lees meer »


Lilian Franken
l.franken@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 15 96 79 33 
Lees meer »



Marielle Roepke
m.roepke@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 18 25 85 71 
Lees meer »



Suzanne van Stroe
s.vanstroe@spelenderwijsutrecht.nl

Tel. 06 - 41 56 33 84 
Lees meer »

 

 

           

x

x

x

x

Colofon »

Contact

Informatie

Inschrijving & Plaatsing


planning@spelenderwijsutrecht.nl
030 - 820 14 60
09:00 - 12:00 uur

Contactgegevens

Spelenderwijs Utrecht
Niasstraat 6-C
3531 WP Utrecht
info@spelenderwijsutrecht.nl
030 - 820 14 62

Contactformulier

Copyright 2018   Gebruiksovereenkomst