De Cirkel

Prinses Margrietstraat 124
3554 GJ Utrecht
Tel: 06 - 14 45 38 10
decirkel@spelenderwijsutrecht.nl
Locatie & Route
Inspectierapport
Registratienummer: 105477783

Team peutercentrum De Cirkel

Ons team bestaat uit pedagogisch medewerksters en een manager, een werkbegeleider en zorgconsulenten. Verder werkt er een stagiaire op het peutercentrum. Behalve meehelpende ouders hebben wij geen vrijwilligers.

Pedagogisch Medewerkers De Cirkel

 

Marjan Steen

Pedagogisch medewerker

Ik doe dit werk vanuit het hart en met veel plezier!

m.steen@spelenderwijsutrecht.nl

Michelle Weerdenburg

Pedagogisch medewerker

Het is belangrijk dat ieder kind met plezier naar het peutercentrum komt en dat ze het leuk vinden om samen iets te leren, te spelen en te lachen.

m.weerdenburg@spelenderwijsutrecht.nl

Manager en werkbegeleider De Cirkel

 

Sandra Smit

Manager

Ik ga voor kwaliteit in het werk.
Samen met pedagogisch medewerkers, werkbegeleiders, zorgconsulenten en externen wil ik de talenten en kansen van en voor kinderen en ouders vergroten en ontwikkelen.

Tel. 06 - 30 29 08 97
s.smit@spelenderwijsutrecht.nl

Leonie van Maurik

Werkbegeleider

In mijn functie als werkbegeleider , neem ik 17 jaar aan groepservaring mee om de pedagogisch medewerker te coachen, ondersteunen en samen te werken zodat we iedere peuter een goede start kunnen geven op weg naar de basisschool. Ik vind het belangrijk om de pedagogisch medewerkers te inspireren en uit te dagen om naar hun naaste zone van ontwikkeling te zoeken en te kijken. Door de pedagogisch medewerkers bewust bekwaam te maken en te behouden hoop ik een bijdrage te kunnen leveren aan de missie van Spelenderwijs. Spelend leren is voor mij een hele belangrijke manier om de peuters te kunnen laten ontwikkelen, maar ook de pedagogisch medewerkers laat ik “spelend en onderzoekend” hun werk doen.

Tel. 06 - 14 38 02 03
l.vanmaurik@spelenderwijsutrecht.nl

Zorgconsulenten Noordwest & West

 
Annette Bos
a.bos@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 48 26 47 98 
Lees meer »
  
Lilian Franken
l.franken@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 15 96 79 33 
Lees meer »
 

Mireille Falkmann
m.falkmann@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 53 54 39 70
Lees meer >>

Yasemen Oz
y.oz@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 14 30 06 53 
Lees meer »

   

           

x

x

x

x

Colofon »

Contact

Informatie

Inschrijving & Plaatsing


planning@spelenderwijsutrecht.nl
030 - 820 14 60
09:00 - 12:00 uur

Contactgegevens

Spelenderwijs Utrecht
Niasstraat 6-C
3531 WP Utrecht
info@spelenderwijsutrecht.nl
030 - 820 14 62

Contactformulier

Copyright 2019   Gebruiksovereenkomst