De Jazzsingel

Jazzsingel 900
3543 GB Utrecht
Tel: 06 - 30 99 37 30
jazzsingel@spelenderwijsutrecht.nl
Locatie & Route
Inspectierapport
Registratienummer: 326871640

Peutercentrum De Jazzsingel

Ons team bestaat uit twee pedagogisch medewerkers, een manager, werkbegeleider en zorgconsulenten.

Pedagogisch medewerkers De Jazzsingel

 

Berbora Stelwagen

Pedagogisch medewerker

Ik vind het geweldig om met kinderen te werken! Het geeft mij een voldoening als ik zie dat kinderen plezier hebben en dat ze het leuk vinden om te spelen. Ik vind het zo mooi om te zien dat kinderen zoveel kunnen leren en ontwikkelen.

b.stelwagen@spelenderwijsutrecht.nl

Claudy Holtrop

Pedagogisch medewerker

Het is van belang dat kinderen zich veilig voelen op de groep, zodat zij zich kunnen ontwikkelen op hun eigen manier. Oudercontacten draag ik een warm hart toe.

c.holtrop@spelenderwijsutrecht.nl

Manager en werkbegeleider De Jazzsingel

 

Ebelien Udenga

Manager

Leuk om met ouders in gesprek te kunnen gaan om alle opties te bespreken dat hun kind ook bij ons komt spelen. Bij onze speelleergroepen worden de peuters goed voorbereid voor de basisschool, het is een goede aanvulling als kinderen bij een gastouder opgevangen worden.

Tel. 06 - 41 78 60 42
e.udenga@spelenderwijsutrecht.nl

Heleen Jongkind

Werkbegeleider

Elke dag ga ik met plezier naar mijn werk en werk daar samen met enthousiaste en deskundige pedagogisch medewerkers. Ik sluit aan bij hun vraag, denk en kijk mee op de groep en creëer zo samen een plek waar kinderen alle kansen krijgen om zich te ontwikkelen.

Tel. 06 - 83 44 06 98
h.jongkind@spelenderwijsutrecht.nl

Zorgconsulenten

Leidsche Rijn & West & Vleuten de Meern & Zuidwest

Lilian Franken

Zorgconsulent

Werken aan de ontwikkeling van jonge kinderen. Ieder kind is anders, samen met ouders en pedagogisch medewerkers op zoek naar de beste manier om aan te sluiten bij het kind.

Tel. 06 - 15 96 79 33
l.franken@spelenderwijsutrecht.nl

Paulien den Boef - Schutte

Zorgconsulent

Ik doe mijn werk met plezier! Ik vind het een voorrecht dat ik mee mag kijken in de wereld van peuters. De manier waarop peuters hun omgeving spelend ontdekken, verrast mij altijd weer.
Geen enkel kind is hetzelfde, dat maakt het werken heel afwisselend en uitdagend. Om samen met de pedagogisch medewerkers en ouders te zoeken wat deze peuter in deze situatie nodig heeft.

Tel. 06 - 18 24 26 60
p.denboef@spelenderwijsutrecht.nl

Pauline Mertens

Zorgconsulent

Het werken met ouders en peuters voelt elke dag als een cadeautje.
Ik geloof in hun kracht. Daar put ik mijn energie uit om samen tot een mooi resultaat te kunnen komen.

Tel. 06 - 18 24 25 09
p.mertens@spelenderwijsutrecht.nl


Home
Spelend leren
Locaties
Inschrijven




Copyright 2020 © Spelenderwijs Utrecht