De Klopvaart

Eufraatdreef 1 / Postbus 9928
3564 XZ / 3506 GX Utrecht
Tel: 06 - 50 69 21 89
deklopvaart@spelenderwijsutrecht.nl
Locatie & Route
Inspectierapport
Registratienummer: 323869749

Team peutercentrum De Klopvaart

Ons team bestaat uit pedagogisch medewerksters, een manager, een werkbegeleider en zorgconsulenten. Verder werkt er een vrijwilliger op het peutercentrum.

Pedagogisch medewerkers

Anne Schutterop

Pedagogisch medewerker

De ontwikkeling die kinderen doormaken in de peuterleeftijd is fantastisch! Ik ben blij dat ik hier deel van uit mag maken. Samen met mijn collega proberen we elke dag de kinderen uit te dagen en in verwondering te brengen.

a.schutterop@spelenderwijsutrecht.nl

Naomi Candel

Pedagogisch medewerker

Elk kind ontwikkelt zich op eigen wijze, in zijn eigen tempo en naar eigen behoeften. Ik begeleid de peuters graag in hun eigen ontwikkeling op een spelenderwijze manier. En om ze dan op te zien bloeien en groeien, daar doe ik het allemaal voor!

n.candel@spelenderwijsutrecht.nl

Manager en werkbegeleider

Wilma Francken

Manager

Samen met ouders en professionele collega's werken aan een gezonde en beloftevolle toekomst van kinderen...daar werk ik graag aan mee!

Tel. 06 - 50 12 85 87
w.francken@spelenderwijsutrecht.nl

Stans Schiffelers

Werkbegeleider

Ontwikkelen en groeien zijn voor mij inspirerende thema’s. Ik probeer dat in mijn werk en op persoonlijk vlak zoveel mogelijk te doen. Want ook ik heb ervaren: “als je doet wat je deed, krijg je wat je kreeg”. Als werkbegeleider probeer ik mijn collega’s van dichtbij te coachen en te ondersteunen. Daarbij sluit ik het liefst aan bij de vraag die mijn collega bezig houdt en ga ik uit van de kracht van het individu. Reflecteren op mijzelf is daarbij van belang. Ik nodig mijn collega’s ook uit om mij feedback te geven waardoor ik mezelf weer verder kan ontwikkelen. En als het enigszins kan dan graag met een fikse dosis humor.

Tel. 06 - 27 89 66 76
s.schiffelers@spelenderwijsutrecht.nl

Zorgconsulenten Overvecht & El Medina


Annette Bos
a.bos@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 48 26 47 98 
Lees meer »

Sharin Mercera
s.mercera@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 46 00 42 49 
Lees meer »

                                   

 

 

           

x

x

x

x

Colofon »

Contact

Informatie

Inschrijving & Plaatsing


planning@spelenderwijsutrecht.nl
030 - 820 14 60
09:00 - 12:00 uur

Contactgegevens

Spelenderwijs Utrecht
Niasstraat 6-C
3531 WP Utrecht
info@spelenderwijsutrecht.nl
030 - 820 14 62

Contactformulier

Copyright 2018   Gebruiksovereenkomst