De Krekels

Piramidedreef 5
3564 CT Utrecht
Tel: 06 - 52653782 (geel-paars) en 06 - 55140364 (blauw)
dekrekels@spelenderwijsutrecht.nl
Locatie & Route
Inspectierapport
Registratienummer: 935244335

Peutercentrum De Krekels

Ons team bestaat uit pedagogisch medewerkers, een manager, een werkbegeleider en zorgconsulenten.

Pedagogisch medewerkers De Krekels

Babiche van den Heuvel

Pedagogisch medewerker

Kinderen volgen in hun spel, hen laten ontdekken en leren, ze zien groeien en zich ontwikkelen, dat vind ik één van de mooiste dingen in mijn werk.

b.vandenheuvel@spelenderwijsutrecht.nl

Helen van den Berg

Pedagogisch medewerker

Het werken met kinderen geeft mij na al die jaren nog steeds veel voldoening. Geen dag is hetzelfde en de kinderen leren zoveel!

h.vandenberg@spelenderwijsutrecht.nl

Jolene Kroder

Pedagogisch medewerker

Ik vind het erg leuk om met peuters te werken en om hen te begeleiden in hun ontwikkeling. In een korte tijd leren ze veel nieuwe dingen. Wat zijn ze dan trots!

j.kroder@spelenderwijsutrecht.nl

Nadia Werring

Pedagogisch medewerker

Ik vind het een uitdaging om te onderzoeken wat de onderwijsbehoefte van ieder kind is en begeleid en ondersteun ze daarin graag.Het is interessant en mooi om te zien hoe kinderen zich ontwikkelen. Elke dag is anders en dat maakt het werk met kinderen ook zo leuk.

n.werring@spelenderwijsutrecht.nl

Renske Middelham

Pedagogisch medewerker

Het is bijzonder om een bijdrage te mogen leveren aan de ontwikkeling van jonge kinderen. Een goede relatie met hun ouders vind ik een belangrijk onderdeel.

r.middelham@spelenderwijsutrecht.nl

Manager en werkbegeleider De Krekels

Wilma Francken

Manager

Samen met ouders en professionele collega's werken aan een gezonde en beloftevolle toekomst van kinderen...daar werk ik graag aan mee!

Tel. 06 - 50 12 85 87
w.francken@spelenderwijsutrecht.nl

Mariet Junte

Werkbegeleider

Bij Spelenderwijs Utrecht werken bevlogen en deskundige pedagogisch medewerkers. Ik vind het fijn en inspirerend om met hen samen te werken. Samen onderzoeken we wat er goed gaat en wat nog beter kan op de groep om zo te zorgen voor de allerbeste en leukste speelplek voor peuters in de stad Utrecht.

Tel. 06 - 15 83 87 93
m.junte@spelenderwijsutrecht.nl

Zorgconsulenten Overvecht & El Medina

               


Annette Bos
a.bos@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 48 26 47 98 
Lees meer »


Lorenze van Vlijmen
l.vanvlijmen@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 34 78 04 19 
Lees meer »

Sharin Mercera
s.mercera@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 46 00 42 49 
Lees meer »

 

 


Home
Spelend leren
Locaties
Inschrijven




Copyright 2019 © Spelenderwijs Utrecht