De Schakel

Bangkokdreef 4
3564 SC Utrecht
Tel: 06 - 52 31 49 94
deschakel@spelenderwijsutrecht.nl
Locatie & Route
Inspectierapport
Registratienummer: 164602276

Peutercentrum De Schakel

Ons team bestaat uit pedagogisch medewerkers, een manager, een werkbegeleider en  zorgconsulenten.

Pedagogisch medewerkers

 

Babiche van den Heuvel

Pedagogisch medewerker

Kinderen volgen in hun spel, hen laten ontdekken en leren, ze zien groeien en zich ontwikkelen, dat vind ik één van de mooiste dingen in mijn werk.

b.vandenheuvel@spelenderwijsutrecht.nl

Gerdien Engelberts

Pedagogisch medewerker

g.engelberts@spelenderwijsutrecht.nl

Myrthe Slegt

Pedagogisch medewerker

Een van de mooiste dingen in mijn werk vind ik het volgen van de ontwikkeling van peuters en hun groei. Door ze veiligheid te bieden creëert dat zelfvertrouwen. Ik vind het geweldig dat ik hieraan een bijdrage mag leveren en tegelijkertijd een band met de kinderen en de ouders op mag bouwen.

m.slegt@spelenderwijsutrecht.nl

Manager en werkbegeleider

 

Wilma Francken

Manager

Samen met ouders en professionele collega's werken aan een gezonde en beloftevolle toekomst van kinderen...daar werk ik graag aan mee!

Tel. 06 - 50 12 85 87
w.francken@spelenderwijsutrecht.nl

Mariet Junte

Werkbegeleider

Bij Spelenderwijs Utrecht werken bevlogen en deskundige pedagogisch medewerkers. Ik vind het fijn en inspirerend om met hen samen te werken. Samen onderzoeken we wat er goed gaat en wat nog beter kan op de groep om zo te zorgen voor de allerbeste en leukste speelplek voor peuters in de stad Utrecht.

Tel. 06 - 15 83 87 93
m.junte@spelenderwijsutrecht.nl

Zorgconsulenten Overvecht & El Medina


Annette Bos
a.bos@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 48 26 47 98 
Lees meer »

Sharin Mercera
s.mercera@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 46 00 42 49 
Lees meer »

                                   

 

 

           

x

x

x

x

Colofon »

Contact

Informatie

Inschrijving & Plaatsing


planning@spelenderwijsutrecht.nl
030 - 820 14 60
09:00 - 12:00 uur

Contactgegevens

Spelenderwijs Utrecht
Niasstraat 6-C
3531 WP Utrecht
info@spelenderwijsutrecht.nl
030 - 820 14 62

Contactformulier

Copyright 2018   Gebruiksovereenkomst