De Schakel

Bangkokdreef 4
3564 SC Utrecht
Tel: 06 - 52 31 49 94
deschakel@spelenderwijsutrecht.nl
Locatie & Route
Inspectierapport
Registratienummer: 164602276

Peutercentrum De Schakel

Ons team bestaat uit pedagogisch medewerkers, een manager, een werkbegeleider en  zorgconsulenten.

Pedagogisch medewerkers

 

Gerdien Engelberts

Pedagogisch medewerker

g.engelberts@spelenderwijsutrecht.nl

Romy van Zelm

Pedagogisch medewerker

Elke ochtend kom ik met plezier naar het werk. Ik vind het belangrijk dat peuters veel kunnen spelen. Daarom ontdekken wij iedere dag spelenderwijs nieuwe dingen!

r.vanzelm@spelenderwijsutrecht.nl

Sharon de Bruijn

Pedagogisch medewerker

Kinderen zijn puur en eerlijk... heerlijk! Daar kan ik elke dag weer van genieten. Het zorgt er voor dat mijn werk interessant en vooral heel erg leuk blijft.

s.debruijn@spelenderwijsutrecht.nl

Manager en werkbegeleider

 

Wilma Francken

Manager

Samen met ouders en professionele collega's werken aan een gezonde en beloftevolle toekomst van kinderen...daar werk ik graag aan mee!

Tel. 06 - 50 12 85 87
w.francken@spelenderwijsutrecht.nl

Mariet Junte

Werkbegeleider

Bij Spelenderwijs Utrecht werken bevlogen en deskundige pedagogisch medewerkers. Ik vind het fijn en inspirerend om met hen samen te werken. Samen onderzoeken we wat er goed gaat en wat nog beter kan op de groep om zo te zorgen voor de allerbeste en leukste speelplek voor peuters in de stad Utrecht.

Tel. 06 - 15 83 87 93
m.junte@spelenderwijsutrecht.nl

Zorgconsulenten Overvecht & El Medina

               


Annette Bos
a.bos@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 48 26 47 98 
Lees meer »


Lorenze van Vlijmen
l.vanvlijmen@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 34 78 04 19 
Lees meer »

Sharin Mercera
s.mercera@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 46 00 42 49 
Lees meer »

 

 


Home
Spelend leren
Locaties
Inschrijven




Copyright 2019 © Spelenderwijs Utrecht