De Warmoes

Adriaanstraat 24 A
3581 SE Utrecht
Tel: 06 - 41 87 92 13
dewarmoes@spelenderwijsutrecht.nl
Locatie & Route
Inspectierapport
Registratienummer: 164500017

Peutercentrum De Warmoes

Ons team bestaat uit twee pedagogisch medewerkers, een manager,  zorgconsulentes en een werkbegeleider.

Verder werken er stagiaires op het peutercentrum.

Pedagogisch Medewerkers De Warmoes

 

Annemarie Slot

Pedagogisch medewerker

a.slot@spelenderwijsutrecht.nl

Marianne Boerdam

Pedagogisch medewerker

m.boerdam@spelenderwijsutrecht.nl

Kader

 

Mirjam de Boode

Manager

Samen met de medewerkers in de groepen wil ik alle kinderen een goede voorbereiding op de basisschool geven door ze een fijne en uitdagende tijd bij Spelenderwijs Utrecht te bieden.

Tel. 06 - 52 36 83 26
m.deboode@spelenderwijsutrecht.nl

Gaby Bosch

Werkbegeleider

Wat mijn werk elke dag betekenisvol maakt, is dat ik een klein steentje kan bijdrage aan de ontwikkeling van jonge kinderen en heb kunnen meedenken hoe we als Spelenderwijs Utrecht een antwoord kunnen geven op de vragen die kinderen ons stellen. Wat mij daarbij inspireert is de dialoog, de mens in de ander echt ontmoeten en oplossingsgericht werken.

Tel. 06 - 42 45 72 15
g.bosch@spelenderwijsutrecht.nl

Zorgconsulenten Binnenstad & Noord & Noordoost & Zuid & Zuidwest

 



Corrie van Leeuwen
c.vanleeuwen@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 34 78 04 22 
Lees meer »


Lilian Franken
l.franken@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 15 96 79 33 
Lees meer »



Marielle Roepke
m.roepke@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 18 25 85 71 
Lees meer »



Suzanne van Stroe
s.vanstroe@spelenderwijsutrecht.nl

Tel. 06 - 41 56 33 84 
Lees meer »

 

 

           

x

x

x

x

Colofon »

Contact

Informatie

Inschrijving & Plaatsing


planning@spelenderwijsutrecht.nl
030 - 820 14 60
09:00 - 12:00 uur

Contactgegevens

Spelenderwijs Utrecht
Niasstraat 6-C
3531 WP Utrecht
info@spelenderwijsutrecht.nl
030 - 820 14 62

Contactformulier

Copyright 2018   Gebruiksovereenkomst