De Watertoren

Wezerdreef 3
3562 BC Utrecht
Tel: 06 - 50 73 01 43
dewatertoren@spelenderwijsutrecht.nl
Locatie & Route
Inspectierapport
Registratienummer: 587544971

Peutercentrum De Watertoren

Ons team bestaat uit twee pedagogisch medewerkers, een manager, een werkbegeleider en zorgconsulenten.

Pedagogisch medewerkers

 

Hanneke de Groot

Pedagogisch medewerker

h.degroot@spelenderwijsutrecht.nl

Marjorie Rosenberg

Pedagogisch medewerker

Ik werk al 21 jaar met heel veel plezier met peuters. Het geeft veel voldoening om peuters te begeleiden en te stimuleren om de wereld om hun heen te ontdekken. Geen dag is hetzelfde en iedere keer voel ik me blij worden van hoe (h)eerlijk peuters in het leven staan.

m.rosenberg@spelenderwijsutrecht.nl

Merel de Groot

Pedagogisch medewerker

m.degroot@spelenderwijsutrecht.nl

Manager en werkbegeleider

 

Wilma Francken

Manager

Samen met ouders en professionele collega's werken aan een gezonde en beloftevolle toekomst van kinderen...daar werk ik graag aan mee!

Tel. 06 - 50 12 85 87
w.francken@spelenderwijsutrecht.nl

Stans Schiffelers

Werkbegeleider

Ontwikkelen en groeien zijn voor mij inspirerende thema’s. Ik probeer dat in mijn werk en op persoonlijk vlak zoveel mogelijk te doen. Want ook ik heb ervaren: “als je doet wat je deed, krijg je wat je kreeg”. Als werkbegeleider probeer ik mijn collega’s van dichtbij te coachen en te ondersteunen. Daarbij sluit ik het liefst aan bij de vraag die mijn collega bezig houdt en ga ik uit van de kracht van het individu. Reflecteren op mijzelf is daarbij van belang. Ik nodig mijn collega’s ook uit om mij feedback te geven waardoor ik mezelf weer verder kan ontwikkelen. En als het enigszins kan dan graag met een fikse dosis humor.

Tel. 06 - 27 89 66 76
s.schiffelers@spelenderwijsutrecht.nl

Zorgconsulenten Overvecht & El Medina

               


Annette Bos
a.bos@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 48 26 47 98 
Lees meer »


Lorenze van Vlijmen
l.vanvlijmen@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 34 78 04 19 
Lees meer »

Sharin Mercera
s.mercera@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 46 00 42 49 
Lees meer »

 

 


Home
Spelend leren
Locaties
Inschrijven




Copyright 2019 © Spelenderwijs Utrecht