El Medina

Marnixlaan 362
3552 HM Utrecht
Tel: 06 - 14 82 61 81
elmedina@spelenderwijsutrecht.nl
Locatie & Route
Inspectierapport
Registratienummer: 730611395

Team peutercentrum El Medina

Ons team bestaat uit pedagogisch medewerkers, een manager, zorgconsulenten en een werkbegeleider.

Wij staan als team sterk voor de kinderen!

Wij bieden de kinderen een leuke, gezellige en

veilige omgeving om in te groeien.

Pedagogisch medewerkers El Medina

Naima Aissati

Pedagogisch medewerker

n.aissati@spelenderwijsutrecht.nl

Natalie Wallé

Pedagogisch medewerker

n.walle@spelenderwijsutrecht.nl

Manager en werkbegeleider El Medina

Danielle Mierop

Manager

In onze huidige hectische maatschappij met nadruk op toetsen en testen vind ik het juist van belang dat jonge kinderen zich kunnen ontwikkelen in een dynamische cyclus van Hoofd, Hart en Handen waarbij spelend leren uitgangspunt is.
Een leuk gegeven is dat professionals die uitblinken in hun vak vrijwel altijd ook speels zijn gebleven.

Tel. 06 - 50 29 16 70
d.mierop@spelenderwijsutrecht.nl

Stans Schiffelers

Werkbegeleider

Ontwikkelen en groeien zijn voor mij inspirerende thema’s. Ik probeer dat in mijn werk en op persoonlijk vlak zoveel mogelijk te doen. Want ook ik heb ervaren: “als je doet wat je deed, krijg je wat je kreeg”. Als werkbegeleider probeer ik mijn collega’s van dichtbij te coachen en te ondersteunen. Daarbij sluit ik het liefst aan bij de vraag die mijn collega bezig houdt en ga ik uit van de kracht van het individu. Reflecteren op mijzelf is daarbij van belang. Ik nodig mijn collega’s ook uit om mij feedback te geven waardoor ik mezelf weer verder kan ontwikkelen. En als het enigszins kan dan graag met een fikse dosis humor.

Tel. 06 - 27 89 66 76
s.schiffelers@spelenderwijsutrecht.nl

Zorgconsulenten Overvecht & El Medina


Annette Bos
a.bos@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 48 26 47 98 
Lees meer »

Sharin Mercera
s.mercera@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 46 00 42 49 
Lees meer »

                                   

 

 

           

x

x

x

x

Colofon »

Contact

Informatie

Inschrijving & Plaatsing


planning@spelenderwijsutrecht.nl
030 - 820 14 60
09:00 - 12:00 uur

Contactgegevens

Spelenderwijs Utrecht
Niasstraat 6-C
3531 WP Utrecht
info@spelenderwijsutrecht.nl
030 - 820 14 62

Contactformulier

Copyright 2018   Gebruiksovereenkomst