El Warda

Aziëlaan 157
3526 SG Utrecht
Tel: 06 - 13 13 80 09
elwarda@spelenderwijsutrecht.nl
Locatie & Route
Inspectierapport
Registratienummer: 220327671

Team peutercentrum El Warda

Ons team bestaat uit pedagogisch medewerkers en een manager, een werkbegeleider en zorgconsulenten. Op El Warda werken geen vrijwilligers, wel hebben wij soms stagiaires.

Pedagogisch medewerkers El Warda

Jamila Lamrini

Pedagogisch medewerker

Het is zo mooi om te zien hoe kinderen zich binnen korte tijd kunnen ontwikkelen. Kinderen leren door te experimenteren en te onderzoeken. Door ruimte te bieden voor spel, te zorgen voor een warm groepsklimaat en ieder kind net een stapje verder te helpen, krijgt ieder kind bij ons de gelegenheid om zich te verder ontwikkelen en om te groeien.

j.lamrini@spelenderwijsutrecht.nl

Nadine Hof-van Pommeren

Pedagogisch medewerker

n.vanpommeren@spelenderwijsutrecht.nl

Selda Kocer

Pedagogisch medewerker

s.kocer@spelenderwijsutrecht.nl

Susanne van Ooijen

Pedagogisch medewerker

s.vanooijen@spelenderwijsutrecht.nl

Manager en werkbegeleider El Warda

Friso Smits

Manager

Ik vind het mooi dat ik in mijn rol als manager een bijdrage kan leveren aan onze missie om elk kind spelend en educatief te begeleiden naar de basisschool. Door mijn verantwoordelijkheid onder andere op het terrein van professionaliseren probeer ik met de werkgroep Professionalisering zo goed mogelijk aan te sluiten op wat onze collega's nodig hebben, om de missie van Spelenderwijs vorm te geven.

Tel. 06 - 21 23 32 27
f.smits@spelenderwijsutrecht.nl

Ineke Pouwelse

Werkbegeleider

Wat mij beweegt is: Werken vanuit verwondering voor de eigenheid van peuters, hun mogelijkheden; aansluitend bij hun manier van in het leven staan. Een bijdrage leveren aan ‘kansen voor kinderen’. Het ondersteunen van pedagogisch medewerkers om ‘hoofd en hart’ te verbinden, te werken vanuit kennis, gevoel en intuïtie en dit te vertalen in handelen op de groep. Ik heb een open, gevoelig oog, een scherpe blik en een luisterend oor, aandacht voor details maar ook voor de grote lijn; ben gericht op kansen, mogelijkheden, op wat wél kan. Kernwaarden: passie, groei, samenwerking, verbondenheid, loyaliteit, deskundigheid en humor.

Tel. 06 - 29 04 05 91
i.pouwelse@spelenderwijsutrecht.nl

Zorgconsulenten Binnenstad & Noord & Noordoost & Zuid & Zuidwest

 



Corrie van Leeuwen
c.vanleeuwen@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 34 78 04 22 
Lees meer »



Lilian Franken
l.franken@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 15 96 79 33 
Lees meer »



Mireille Falkmann
m.falkmann@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 53 54 39 70
Lees meer >>

Marielle Roepke
m.roepke@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 18 25 85 71 
Lees meer »

Suzanne van Stroe
s.vanstroe@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 41 56 33 84 
Lees meer »

 

Home
Spelend leren
Locaties
Inschrijven




Copyright 2019 © Spelenderwijs Utrecht