Joannes XXIII

Neckardreef 115
3562 CM Utrecht
Tel: 06 - 29 38 83 16 / 06 - 52 66 13 55
joannes23@spelenderwijsutrecht.nl
Locatie & Route
Inspectierapport
Registratienummer: 192301640

Team peutercentrum Joannes XXIII

Ons team bestaat uit pedagogisch medewerkers, een manager, een werkbegeleider en zorgconsulenten.
Er werkt ook een vrijwilligster op het peutercentrum.

 

Pedagogisch medewerkers Joannes XXIII

Annemieke Ponssen

Pedagogisch medewerker

Werken met peuters is spelen, ontdekken, leren en samen veel plezier beleven! Goed kijken naar de verschillen tussen kinderen, maar ook naar de overeenkomsten. Uitgangspunt is voor mij altijd de vraag: Wat heeft ieder kind nodig?

a.ponssen@spelenderwijsutrecht.nl

Fatima Irsalane

Pedagogisch medewerker

f.irsalane@spelenderwijsutrecht.nl

Karima Aalili

Pedagogisch medewerker

Het is erg leuk om met kinderen te werken en ze iets bij te brengen. Het contact met ouders is ook zeer belangrijk, want samen werken we aan de ontwikkeling.

k.aalili@spelenderwijsutrecht.nl

Najlae Hamimid

Pedagogisch medewerker

Ik vind het erg leuk om met peuters te werken en te zien hoe zij zich ontwikkelen. Ik werk met veel plezier als leidster!

n.hamimid@spelenderwijsutrecht.nl

Willeke van Alflen - Straatman

Pedagogisch medewerker

Het werk met peuters is elke dag weer anders en daardoor blijft het leerzaam, maar ook leuk om te doen!

w.alflen-straatman@spelenderwijsutrecht.nl

Manager en werkbegeleider Joannes XXIII

Danielle Mierop

Manager

In onze huidige hectische maatschappij met nadruk op toetsen en testen vind ik het juist van belang dat jonge kinderen zich kunnen ontwikkelen in een dynamische cyclus van Hoofd, Hart en Handen waarbij spelend leren uitgangspunt is.
Een leuk gegeven is dat professionals die uitblinken in hun vak vrijwel altijd ook speels zijn gebleven.

Tel. 06 - 50 29 16 70
d.mierop@spelenderwijsutrecht.nl

Mariet Junte

Werkbegeleider

Bij Spelenderwijs Utrecht werken bevlogen en deskundige pedagogisch medewerkers. Ik vind het fijn en inspirerend om met hen samen te werken. Samen onderzoeken we wat er goed gaat en wat nog beter kan op de groep om zo te zorgen voor de allerbeste en leukste speelplek voor peuters in de stad Utrecht.

Tel. 06 - 15 83 87 93
m.junte@spelenderwijsutrecht.nl

Zorgconsulenten Overvecht & El Medina


Annette Bos
a.bos@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 48 26 47 98 
Lees meer »

Sharin Mercera
s.mercera@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 46 00 42 49 
Lees meer »

                                   

 

 

           

x

x

x

x

Colofon »

Contact

Informatie

Inschrijving & Plaatsing


planning@spelenderwijsutrecht.nl
030 - 820 14 60
09:00 - 12:00 uur

Contactgegevens

Spelenderwijs Utrecht
Niasstraat 6-C
3531 WP Utrecht
info@spelenderwijsutrecht.nl
030 - 820 14 62

Contactformulier

Copyright 2018   Gebruiksovereenkomst