Joannes XXIII

Neckardreef 115
3562 CM Utrecht
Tel: 06 - 29 38 83 16 / 06 - 52 66 13 55
joannes23@spelenderwijsutrecht.nl
Locatie & Route
Inspectierapport
Registratienummer: 192301640

Team peutercentrum Joannes XXIII

Ons team bestaat uit pedagogisch medewerkers, een manager, een werkbegeleider en zorgconsulenten.
Er werkt ook een vrijwilligster op het peutercentrum.

 

Pedagogisch medewerkers Joannes XXIII

Annemieke Ponssen

Pedagogisch medewerker

Werken met peuters is spelen, ontdekken, leren en samen veel plezier beleven! Goed kijken naar de verschillen tussen kinderen, maar ook naar de overeenkomsten. Uitgangspunt is voor mij altijd de vraag: Wat heeft ieder kind nodig?

a.ponssen@spelenderwijsutrecht.nl

Fatima Irsalane

Pedagogisch medewerker

f.irsalane@spelenderwijsutrecht.nl

Karima Aalili

Pedagogisch medewerker

Het is erg leuk om met kinderen te werken en ze iets bij te brengen. Het contact met ouders is ook zeer belangrijk, want samen werken we aan de ontwikkeling.

k.aalili@spelenderwijsutrecht.nl

Najlae Hamimid

Pedagogisch medewerker

Ik vind het erg leuk om met peuters te werken en te zien hoe zij zich ontwikkelen. Ik werk met veel plezier als leidster!

n.hamimid@spelenderwijsutrecht.nl

Saida Aziz

Pedagogisch medewerker

Ik al sinds 1998 werkzaam als pm'r en nog steeds geniet ik van elk moment! In mijn ogen is het belangrijk dat een kind als individu centraal staat. Ieder kind is uniek en heeft behoefte aan bepaalde dingen, hier werk ik al jaren voor.

s.aziz@spelenderwijsutrecht.nl

Willeke van Alflen - Straatman

Pedagogisch medewerker

Het werk met peuters is elke dag weer anders en daardoor blijft het leerzaam, maar ook leuk om te doen!

w.alflen-straatman@spelenderwijsutrecht.nl

Manager en werkbegeleider Joannes XXIII

Danielle Mierop

Manager

In onze huidige hectische maatschappij met nadruk op toetsen en testen vind ik het juist van belang dat jonge kinderen zich kunnen ontwikkelen in een dynamische cyclus van Hoofd, Hart en Handen waarbij spelend leren uitgangspunt is.
Een leuk gegeven is dat professionals die uitblinken in hun vak vrijwel altijd ook speels zijn gebleven.

Tel. 06 - 50 29 16 70
d.mierop@spelenderwijsutrecht.nl

Mariet Junte

Werkbegeleider

Bij Spelenderwijs Utrecht werken bevlogen en deskundige pedagogisch medewerkers. Ik vind het fijn en inspirerend om met hen samen te werken. Samen onderzoeken we wat er goed gaat en wat nog beter kan op de groep om zo te zorgen voor de allerbeste en leukste speelplek voor peuters in de stad Utrecht.

Tel. 06 - 15 83 87 93
m.junte@spelenderwijsutrecht.nl

Zorgconsulenten

NoordWest & Overvecht

Annette Bos - Wolf

Zorgconsulent

Op de peutergroepen krijgen de kinderen alle gelegenheid om te spelen, te ontdekken, te praten, te leren. Zo worden ze voorbereid op een goede start op de basisschool. Bij sommige kinderen gaat dat niet vanzelf. Daarvoor wil ik mij inzetten, om ook hen de kans te geven zich te ontwikkelen, te leren, trots te zijn op zichzelf. Samen met ouders en pedagogisch medewerkers. Soms met extra begeleiding op of buiten de groep. Zodat de kinderen blij en gelukkig zijn en kunnen ontdekken waar ze goed in zijn. Nu en later.

Tel. 06 - 48 26 47 98
a.bos@spelenderwijsutrecht.nl

Lorenze van Vlijmen

Zorgconsulent

Peuters ontdekken al spelend de wereld en ontwikkelen zich op hun eigen tempo. Dat ik mag meekijken in hun wereld maakt mijn werk bijzonder en inspirerend. Soms heeft een kind net een extra steuntje in de rug nodig. Samen met ouders en pedagogisch medewerkers kijk ik naar wat de peuter nodig heeft om zich zo goed mogelijk te kunnen ontwikkelen.

06 - 34 78 04 22
l.vanvlijmen@spelenderwijsutrecht.nl

Mireille Falkmann

Zorgconsulent

Wanneer kinderen zich op hun gemak voelen in de groep, ze plezier hebben in wat ze doen en ze positief gestimuleerd worden, ervaren ze dat ze steeds meer kunnen. Hierdoor krijgen kinderen zelfvertrouwen. Met hun ouders en de pedagogisch medewerkers draag ik zorg voor een goed verloop van het functioneren van alle kinderen, zodat ieder kind zich spelenderwijs kan ontwikkelen.

Tel. 06 - 53 54 39 70
m.falkmann@spelenderwijsutrecht.nl

Sharin Mercera

Zorgconsulent

Jonge kinderen ontroeren mij. Met hoe ze tegen de wereld aankijken. En hoe trots ze zijn als ze iets nieuws hebben geleerd, en hoe vasthoudend als dat ene nog niet lukt.
Dit proces van dichtbij bekijken fascineert steeds weer. En elke keer raakt het me als wij samen met ouders en pedagogisch medewerkers een kind kind verder kunnen brengen.
Verder dan iedereen had gedacht. Hier kom ik mijn bed voor uit!

Tel. 06 - 46 00 42 49
s.mercera@spelenderwijsutrecht.nl

Copyright 2020 © Spelenderwijs Utrecht