Kadodder

Billitonkade 45
3531 TH Utrecht
Tel: 06 - 13 13 80 47
kadodder@spelenderwijsutrecht.nl
Locatie & Route
Inspectierapport
Registratienummer: 170587915

Team Peutercentrum Kadodder

Ons team bestaat uit pedagogisch medewerkers en 
een manager, zorgconsulenten en een werkbegeleider.

Pedagogisch medewerkers Kadodder

 

Lies Dautzenberg

Pedagogisch medewerker

Elke dag ga ik met plezier naar het werk. Ik vind peuters zo leuk, omdat ze zo onbevangen in de wereld staan. Ik heb vaak plezier om hun grappige uitspraken!

l.dautzenberg@spelenderwijsutrecht.nl

Tineke Herfs

Pedagogisch medewerker

Werken met peuters is genieten! We hebben vaak plezier om hun grappige uitspraken. Peuters zijn zo leuk, omdat ze nog zo onbevangen in de wereld staan.

t.herfs@spelenderwijsutrecht.nl

Manager en werkbegeleider Kadodder

 

Friso Smits

Manager

Ik vind het mooi dat ik in mijn rol als manager een bijdrage kan leveren aan onze missie om elk kind spelend en educatief te begeleiden naar de basisschool. Door mijn verantwoordelijkheid onder andere op het terrein van professionaliseren probeer ik met de werkgroep Professionalisering zo goed mogelijk aan te sluiten op wat onze collega's nodig hebben, om de missie van Spelenderwijs vorm te geven.

Tel. 06 - 21 23 32 27
f.smits@spelenderwijsutrecht.nl

Gaby Bosch

Werkbegeleider

Wat mijn werk elke dag betekenisvol maakt, is dat ik een klein steentje kan bijdrage aan de ontwikkeling van jonge kinderen en heb kunnen meedenken hoe we als Spelenderwijs Utrecht een antwoord kunnen geven op de vragen die kinderen ons stellen. Wat mij daarbij inspireert is de dialoog, de mens in de ander echt ontmoeten en oplossingsgericht werken.

Tel. 06 - 42 45 72 15
g.bosch@spelenderwijsutrecht.nl

Zorgconsulenten Noordwest & West

 

Annette Bos
a.bos@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 48 26 47 98 
Lees meer »
  

Lilian Franken
l.franken@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 15 96 79 33 
Lees meer »
  

Yasemen Oz
y.oz@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 14 30 06 53 
Lees meer »

           

x

x

x

x

Colofon »

Contact

Informatie

Inschrijving & Plaatsing


planning@spelenderwijsutrecht.nl
030 - 820 14 60
09:00 - 12:00 uur

Contactgegevens

Spelenderwijs Utrecht
Niasstraat 6-C
3531 WP Utrecht
info@spelenderwijsutrecht.nl
030 - 820 14 62

Contactformulier

Copyright 2018   Gebruiksovereenkomst