Kiekeboe

Prof. van Bemmelenlaan 51C
3571 EL Utrecht
Tel: 06 - 13 13 49 87 / 030 - 820 07 07
kiekeboe@spelenderwijsutrecht.nl
Locatie & Route
Inspectierapport
Registratienummer: 730208795

Peutercentrum Kiekeboe

Ons team bestaat uit pedagogisch medewerkers, een manager, zorgconsulenten en een werkbegeleider. 
Verder werken er stagiaires en vrijwilligers op het peutercentrum. 

                 

Pedagogisch medewerkers Kiekeboe

Astrid Spithoven

Pedagogisch medewerker

Ieder kind heeft zijn eigen kwaliteiten en ik zie het dan ook als een mooie uitdaging om aan te sluiten bij ieder kind. Om de kinderen vervolgens te volgen in hun ontwikkeling en ze op speelse wijze een stapje verder helpen. Daarvoor is het erg fijn om met ouders te kunnen samenwerken.

a.spithoven@spelenderwijsutrecht.nl

Aurora van Montfoort

Pedagogisch medewerker

Kinderen hebben hun eigen tempo waarin zij zich ontwikkelen. Ik help kinderen graag spelenderwijs een stapje verder, maar een leuke tijd hebben staat bij mij centraal!

a.vanmontfoort@spelenderwijsutrecht.nl

Ikram el Bouayadi

Pedagogisch medewerker

Mijn passie is om met kinderen te werken. Ik begeleid en ondersteun de kinderen daar waar nodig is. Verder wil ik graag een bijdrage leveren aan de ontwikkeling van het kind.

i.elbouayadi@spelenderwijsutrecht.nl

Tanja Bruinekreeft

Pedagogisch medewerker

Het stimuleren en begeleiden van de peuters, en te zien hoe zij elke keer weer groeien, geeft een enorme voldoening.  Elk kind ontwikkelt zich op een andere manier, wat elke dag weer anders maakt. Door de peuters handvaten, ruimte en een veilig gevoel te geven draag ik graag bij aan ieder zijn/haar ontwikkeling.

t.bruinekreeft@spelenderwijsutrecht.nl

Manager en werkbegeleider Kiekeboe

Myrna Schultze

Manager

Ik ondersteun een heel betrokken en bekwaam team van pedagogisch medewerkers die met veel passie en liefde hun vak uitvoeren. Daar krijg ik energie van. Zij krijgen de ruimte om al hun kwaliteit en kennis in te zetten om echt te gaan voor het belang van jonge kinderen.
Het team van W&T hebben hun persoonlijke contacten met ouders in de wijk. Zij verbinden ouders aan onze peutercentra.
Ze zijn echt de spin in het web.

06 - 11 56 25 85
m.schultze@spelenderwijsutrecht.nl

Danielle Verwayen

Werkbegeleider

Wat mij inspireert en motiveert: Aansluiten bij de pedagogisch medewerker, samen de verdieping zoeken in het werken met peuters, om zo de kansen voor kinderen te vergroten.

06 - 41 87 92 21
d.verwayen@spelenderwijsutrecht.nl

Zorgconsulenten Binnenstad & Noord & Noordoost & Zuid & Zuidwest

 



Corrie van Leeuwen
c.vanleeuwen@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 34 78 04 22 
Lees meer »



Lilian Franken
l.franken@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 15 96 79 33 
Lees meer »



Mireille Falkmann
m.falkmann@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 53 54 39 70
Lees meer >>

Marielle Roepke
m.roepke@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 18 25 85 71 
Lees meer »

Suzanne van Stroe
s.vanstroe@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 41 56 33 84 
Lees meer »

 

Home
Spelend leren
Locaties
Inschrijven




Copyright 2019 © Spelenderwijs Utrecht