Kiekeboe

Prof. van Bemmelenlaan 51C
3571 EL Utrecht
Tel: 06 - 13 13 49 87 / 030 - 820 07 07
kiekeboe@spelenderwijsutrecht.nl
Locatie & Route
Inspectierapport
Registratienummer: 730208795

Peutercentrum Kiekeboe

Ons team bestaat uit pedagogisch medewerkers, een manager, zorgconsulenten en een werkbegeleider. 
Verder werken er stagiaires en vrijwilligers op het peutercentrum. 

                 

Pedagogisch medewerkers Kiekeboe

Aurora van Montfoort

Pedagogisch medewerker

Kinderen hebben hun eigen tempo waarin zij zich ontwikkelen. Ik help kinderen graag spelenderwijs een stapje verder, maar een leuke tijd hebben staat bij mij centraal!

a.vanmontfoort@spelenderwijsutrecht.nl

Imelda Witsenboer

Pedagogisch medewerker

Ik werk sinds 1996 met veel plezier op de locatie Kiekeboe, waar peuters uitgroeien van ‘rups tot vlinder’, zoals een stagiaire het ooit zo mooi verwoordde.

i.witsenboer@spelenderwijsutrecht.nl

Marion Brkan

Pedagogisch medewerker

m.brkan@spelenderwijsutrecht.nl

Sevil Cirak

Pedagogisch medewerker

Het is leuk om met de kinderen te spelen en daarnaast hun ontwikkeling te volgen en te prikkelen. De kinderen spelen in hun vertrouwde, veilige en leerzame omgeving die wij creëren. Mijn werk is mijn grote hobby.

s.cirak@spelenderwijsutrecht.nl

Souad Azahum

Pedagogisch medewerker / Werving & Toeleiding

Iedere kind verdient de kans om te groeien en te ontdekken. Dat ik daarbij mag helpen, geeft mij voldoening in het werk.

06 - 41 87 92 01
s.azahum@spelenderwijsutrecht.nl

Manager en werkbegeleider Kiekeboe

Myrna Schultze

Manager

Ik ondersteun een heel betrokken en bekwaam team van pedagogisch medewerkers die met veel passie en liefde hun vak uitvoeren. Daar krijg ik energie van. Zij krijgen de ruimte om al hun kwaliteit en kennis in te zetten om echt te gaan voor het belang van jonge kinderen.
Het team van W&T hebben hun persoonlijke contacten met ouders in de wijk. Zij verbinden ouders aan onze peutercentra.
Ze zijn echt de spin in het web.

06 - 11 56 25 85
m.schultze@spelenderwijsutrecht.nl

Danielle Verwayen

Werkbegeleider

Wat mij inspireert en motiveert: Aansluiten bij de pedagogisch medewerker, samen de verdieping zoeken in het werken met peuters, om zo de kansen voor kinderen te vergroten.

06 - 41 87 92 21
d.verwayen@spelenderwijsutrecht.nl

Zorgconsulenten Binnenstad & Noord & Noordoost & Zuid & Zuidwest

 



Corrie van Leeuwen
c.vanleeuwen@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 34 78 04 22 
Lees meer »


Lilian Franken
l.franken@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 15 96 79 33 
Lees meer »



Marielle Roepke
m.roepke@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 18 25 85 71 
Lees meer »



Suzanne van Stroe
s.vanstroe@spelenderwijsutrecht.nl

Tel. 06 - 41 56 33 84 
Lees meer »

 

 

           

x

x

x

x

Colofon »

Contact

Informatie

Inschrijving & Plaatsing


planning@spelenderwijsutrecht.nl
030 - 820 14 60
09:00 - 12:00 uur

Contactgegevens

Spelenderwijs Utrecht
Niasstraat 6-C
3531 WP Utrecht
info@spelenderwijsutrecht.nl
030 - 820 14 62

Contactformulier

Copyright 2018   Gebruiksovereenkomst