Klim-Op

Nolenslaan 33
3515 VB Utrecht
Tel: 06 - 13 13 58 72
klimop@spelenderwijsutrecht.nl
Locatie & Route
Inspectierapport
Registratienummer: 896173550

Peutercentrum Klim-op

Ons team bestaat uit pedagogisch medewerkers, een manager, zorgconsulenten en een werkbegeleider.

Op de groep staan altijd twee pedagogisch medewerkers. Op alle dagdelen beschikken wij tevens over een aantal stagiaires van het ROC.

Inmiddels hebben wij een vaste vrijwilligster Georgette Krijthe, zij komt ons helpen
waar nodig. Verder worden we ondersteund door ouders, wanneer de activiteiten zich daarvoor lenen.

Schooljaar 2018-2019 maakt Peutercentrum Klimop gebruik van één stagiaire op de groep. 

 

Pedagogisch medewerkers Klim-Op

Anouk Hofstee

Pedagogisch medewerker

De peuters maken mij iedere dag weer blij, door hun puurheid. Dat geeft mij energie
en maakt het werken zo ontzettend leuk.

a.hofstee@spelenderwijsutrecht.nl

Hetty Goosen

Pedagogisch medewerker

Mijn motivatie en inspiratie haal ik uit de kinderen; ze zijn allemaal anders en verrassen mij weer elke dag.

h.goosen@spelenderwijsutrecht.nl

Lisette Planjer

Pedagogisch medewerker

Het leuke aan werken met peuters, is dat ze zich vol enthousiasme op nieuwe avonturen storten. Ik houd zelf erg van boeken en lees ook graag voor op de groep.

l.planjer@spelenderwijsutrecht.nl

Manager en werkbegeleider Klim-Op

Friso Smits

Manager

Ik vind het mooi dat ik in mijn rol als manager een bijdrage kan leveren aan onze missie om elk kind spelend en educatief te begeleiden naar de basisschool. Door mijn verantwoordelijkheid onder andere op het terrein van professionaliseren probeer ik met de werkgroep Professionalisering zo goed mogelijk aan te sluiten op wat onze collega's nodig hebben, om de missie van Spelenderwijs vorm te geven.

Tel. 06 - 21 23 32 27
f.smits@spelenderwijsutrecht.nl

Gaby Bosch

Werkbegeleider

Wat mijn werk elke dag betekenisvol maakt, is dat ik een klein steentje kan bijdrage aan de ontwikkeling van jonge kinderen en heb kunnen meedenken hoe we als Spelenderwijs Utrecht een antwoord kunnen geven op de vragen die kinderen ons stellen. Wat mij daarbij inspireert is de dialoog, de mens in de ander echt ontmoeten en oplossingsgericht werken.

Tel. 06 - 42 45 72 15
g.bosch@spelenderwijsutrecht.nl

Zorgconsulenten Binnenstad & Noord & Noordoost & Zuid & Zuidwest

 



Corrie van Leeuwen
c.vanleeuwen@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 34 78 04 22 
Lees meer »


Lilian Franken
l.franken@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 15 96 79 33 
Lees meer »



Marielle Roepke
m.roepke@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 18 25 85 71 
Lees meer »



Suzanne van Stroe
s.vanstroe@spelenderwijsutrecht.nl

Tel. 06 - 41 56 33 84 
Lees meer »

 

 

           

x

x

x

x

Colofon »

Contact

Informatie

Inschrijving & Plaatsing


planning@spelenderwijsutrecht.nl
030 - 820 14 60
09:00 - 12:00 uur

Contactgegevens

Spelenderwijs Utrecht
Niasstraat 6-C
3531 WP Utrecht
info@spelenderwijsutrecht.nl
030 - 820 14 62

Contactformulier

Copyright 2018   Gebruiksovereenkomst