Marcus

Mayadreef 1
3563 XC Utrecht
Tel: 06 - 52 31 50 75 of 06 - 11 04 40 20
marcus@spelenderwijsutrecht.nl
Locatie & Route
Inspectierapport
Registratienummer: 273258667

Peutercentrum Marcus

Ons team bestaat uit pedagogisch medewerkers, een manager, een werkbegeleider en zorgconsulenten.
Verder werken er regelmatig stagiaires op het peutercentrum.

Pedagogisch medewerkers Marcus

Aurora Torres

Pedagogisch medewerker

Ieder kind is uniek! We kijken naar wat een kind nodig heeft en hoe wij een kind verder kunnen helpen in zijn ontwikkeling. We geven extra aandacht aan muziek.

a.torres@spelenderwijsutrecht.nl

Dini Gorissen

Pedagogisch medewerker

Het werken met peuters en hen begeleiden in hun ontwikkeling, vind ik geweldig!
Elk kind is anders en dat maakt het werk zo leuk.

d.gorissen@spelenderwijsutrecht.nl

Karin Kraaijvanger

Pedagogisch medewerker

Plezier staat voor ons bovenaan! Daarnaast is veiligheid erg belangrijk, omdat kinderen zich dan pas goed kunnen ontwikkelen.

k.kraaijvanger@spelenderwijsutrecht.nl

Ouardia El Bouchataoui

Pedagogisch medewerker

o.elbouchataoui@spelenderwijsutrecht.nl

Salima Azarkane

Pedagogisch medewerker

s.azarkane@spelenderwijsutrecht.nl

Willy Schweertman

Pedagogisch medewerker

Veiligheid vinden wij erg belangrijk, omdat kinderen zich dan pas goed kunnen ontwikkelen. Plezier staat voor ons bovenaan!

w.schweertman@spelenderwijsutrecht.nl

Manager en werkbegeleider Marcus

Wilma Francken

Manager

Samen met ouders en professionele collega's werken aan een gezonde en beloftevolle toekomst van kinderen...daar werk ik graag aan mee!

Tel. 06 - 50 12 85 87
w.francken@spelenderwijsutrecht.nl

Mariet Junte

Werkbegeleider

Bij Spelenderwijs Utrecht werken bevlogen en deskundige pedagogisch medewerkers. Ik vind het fijn en inspirerend om met hen samen te werken. Samen onderzoeken we wat er goed gaat en wat nog beter kan op de groep om zo te zorgen voor de allerbeste en leukste speelplek voor peuters in de stad Utrecht.

Tel. 06 - 15 83 87 93
m.junte@spelenderwijsutrecht.nl

.

.

Zorgconsulenten

NoordWest & Overvecht

Annette Bos - Wolf

Zorgconsulent

Op de peutergroepen krijgen de kinderen alle gelegenheid om te spelen, te ontdekken, te praten, te leren. Zo worden ze voorbereid op een goede start op de basisschool. Bij sommige kinderen gaat dat niet vanzelf. Daarvoor wil ik mij inzetten, om ook hen de kans te geven zich te ontwikkelen, te leren, trots te zijn op zichzelf. Samen met ouders en pedagogisch medewerkers. Soms met extra begeleiding op of buiten de groep. Zodat de kinderen blij en gelukkig zijn en kunnen ontdekken waar ze goed in zijn. Nu en later.

Tel. 06 - 48 26 47 98
a.bos@spelenderwijsutrecht.nl

Lorenze van Vlijmen

Zorgconsulent

Peuters ontdekken al spelend de wereld en ontwikkelen zich op hun eigen tempo. Dat ik mag meekijken in hun wereld maakt mijn werk bijzonder en inspirerend. Soms heeft een kind net een extra steuntje in de rug nodig. Samen met ouders en pedagogisch medewerkers kijk ik naar wat de peuter nodig heeft om zich zo goed mogelijk te kunnen ontwikkelen.

06 - 34 78 04 22
l.vanvlijmen@spelenderwijsutrecht.nl

Mireille Falkmann

Zorgconsulent

Wanneer kinderen zich op hun gemak voelen in de groep, ze plezier hebben in wat ze doen en ze positief gestimuleerd worden, ervaren ze dat ze steeds meer kunnen. Hierdoor krijgen kinderen zelfvertrouwen. Met hun ouders en de pedagogisch medewerkers draag ik zorg voor een goed verloop van het functioneren van alle kinderen, zodat ieder kind zich spelenderwijs kan ontwikkelen.

Tel. 06 - 53 54 39 70
m.falkmann@spelenderwijsutrecht.nl

Sharin Mercera

Zorgconsulent

Jonge kinderen ontroeren mij. Met hoe ze tegen de wereld aankijken. En hoe trots ze zijn als ze iets nieuws hebben geleerd, en hoe vasthoudend als dat ene nog niet lukt.
Dit proces van dichtbij bekijken fascineert steeds weer. En elke keer raakt het me als wij samen met ouders en pedagogisch medewerkers een kind kind verder kunnen brengen.
Verder dan iedereen had gedacht. Hier kom ik mijn bed voor uit!

Tel. 06 - 46 00 42 49
s.mercera@spelenderwijsutrecht.nl


Home
Spelend leren
Locaties
Inschrijven




Copyright 2020 © Spelenderwijs Utrecht