Mattheus

Nigerdreef 8
3564 EH Utrecht
Tel: 06 - 13 13 58 76
mattheus@spelenderwijsutrecht.nl
Locatie & Route
Inspectierapport
Registratienummer: 731132774

Peutercentrum Mattheus

Ons team bestaat uit pedagogisch medewerkers, een manager, een werkbegeleider en zorgconsulenten.
Elk dagdeel zijn er twee pedagogisch medewerkers en mogelijk een stagiaire op de groep.

Pedagogisch medewerkers Mattheus

Elife Saygilli

Pedagogisch medewerker

Naast dat de peuters veel plezier hebben, willen wij ze ook graag allerlei dingen leren. Een goede samenwerking met de ouders vinden wij erg belangrijk.

e.saygilli@spelenderwijsutrecht.nl

Fatma Ozler

Pedagogisch medewerker

Een veilige en stimulerende omgeving voor kinderen creëren en de kinderen stimuleren
door positieve ondersteuning, vind ik erg belangrijk.

f.ozler@spelenderwijsutrecht.nl

Manager en werkbegeleider Mattheus

Danielle Mierop

Manager

In onze huidige hectische maatschappij met nadruk op toetsen en testen vind ik het juist van belang dat jonge kinderen zich kunnen ontwikkelen in een dynamische cyclus van Hoofd, Hart en Handen waarbij spelend leren uitgangspunt is.
Een leuk gegeven is dat professionals die uitblinken in hun vak vrijwel altijd ook speels zijn gebleven.

Tel. 06 - 50 29 16 70
d.mierop@spelenderwijsutrecht.nl

Mariet Junte

Werkbegeleider

Bij Spelenderwijs Utrecht werken bevlogen en deskundige pedagogisch medewerkers. Ik vind het fijn en inspirerend om met hen samen te werken. Samen onderzoeken we wat er goed gaat en wat nog beter kan op de groep om zo te zorgen voor de allerbeste en leukste speelplek voor peuters in de stad Utrecht.

Tel. 06 - 15 83 87 93
m.junte@spelenderwijsutrecht.nl

Zorgconsulenten Overvecht & El Medina


Annette Bos
a.bos@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 48 26 47 98 
Lees meer »

Sharin Mercera
s.mercera@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 46 00 42 49 
Lees meer »

                                   

 

 

           

x

x

x

x

Colofon »

Contact

Informatie

Inschrijving & Plaatsing


planning@spelenderwijsutrecht.nl
030 - 820 14 60
09:00 - 12:00 uur

Contactgegevens

Spelenderwijs Utrecht
Niasstraat 6-C
3531 WP Utrecht
info@spelenderwijsutrecht.nl
030 - 820 14 62

Contactformulier

Copyright 2018   Gebruiksovereenkomst