Parkwijck

Eerste Oosterparklaan 88
3544 AK Utrecht
Tel: 06- 10 99 58 35
parkwijk@spelenderwijsutrecht.nl
Locatie & Route
Inspectierapport
Registratienummer: 427666971

Peutercentrum Parkwijck

Ons team bestaat uit pedagogisch medewerkers, een manager, zorgconsulenten en een werkbegeleider. Verder werken er stagiaires op het peutercentrum.

Pedagogisch medewerkers Parkwijck

Carola Roosjen

Pedagogisch medewerker

Het is fascinerend om te zien hoe kinderen zich ontwikkelen en hoeveel ze van elkaar leren! Het is ons werk om goed naar ze te kijken, ruimte te creëren voor hun ontwikkeling en samen met ouders te kijken naar wat hun kind vraagt en nodig heeft.

c.roosjen@spelenderwijsutrecht.nl

Fatima Aouad

Pedagogisch medewerker

Mijn hart ligt bij kinderen. Ik draag graag mijn steentje bij aan een goede ontwikkeling en eerlijke kansen voor ieder kind. Ik zit hier op de goede plek!

f.aouad@spelenderwijsutrecht.nl

Karin Jongeling

Pedagogisch medewerker

Ik vind het ontzettend leuk om peuters te zien groeien en te zien hoe ze nieuwe avonturen aangaan. Boeken lezen en muziek maken doe ik erg graag met de kinderen. Plezier maken en lachen horen bij mijn dag! 

k.jongeling@spelenderwijsutrecht.nl

Laura Schrijver

Pedagogisch medewerker

Er is niets mooiers dan kinderen te zien genieten van hun spel! Daarnaast vind ik het heel belangrijk om kinderen te motiveren en uit te dagen.

l.schrijver@spelenderwijsutrecht.nl

Mascha Danckaarts

Pedagogisch medewerker

Het werken met jonge kinderen is echt mijn passie. Kinderen zijn zo puur en daar geniet ik van. Elke dag leren ze spelenderwijs wel iets nieuws in hun eigen ontwikkeling.

m.danckaarts@spelenderwijsutrecht.nl

Manager en werkbegeleider Parkwijck

Ebelien Udenga

Manager

Leuk om met ouders in gesprek te kunnen gaan om alle opties te bespreken dat hun kind ook bij ons komt spelen. Bij onze speelleergroepen worden de peuters goed voorbereid voor de basisschool, het is een goede aanvulling als kinderen bij een gastouder opgevangen worden.

Tel. 06 - 41 78 60 42
e.udenga@spelenderwijsutrecht.nl

Danielle Verwayen

Werkbegeleider

Wat mij inspireert en motiveert: Aansluiten bij de pedagogisch medewerker, samen de verdieping zoeken in het werken met peuters, om zo de kansen voor kinderen te vergroten.

06 - 41 87 92 21
d.verwayen@spelenderwijsutrecht.nl

Zorgconsulenten

Leidsche Rijn & West & Vleuten de Meern & Zuidwest

Lilian Franken

Zorgconsulent

Werken aan de ontwikkeling van jonge kinderen. Ieder kind is anders, samen met ouders en pedagogisch medewerkers op zoek naar de beste manier om aan te sluiten bij het kind.

Tel. 06 - 15 96 79 33
l.franken@spelenderwijsutrecht.nl

Paulien den Boef - Schutte

Zorgconsulent

Ik doe mijn werk met plezier! Ik vind het een voorrecht dat ik mee mag kijken in de wereld van peuters. De manier waarop peuters hun omgeving spelend ontdekken, verrast mij altijd weer.
Geen enkel kind is hetzelfde, dat maakt het werken heel afwisselend en uitdagend. Om samen met de pedagogisch medewerkers en ouders te zoeken wat deze peuter in deze situatie nodig heeft.

Tel. 06 - 18 24 26 60
p.denboef@spelenderwijsutrecht.nl

Pauline Mertens

Zorgconsulent

Het werken met ouders en peuters voelt elke dag als een cadeautje.
Ik geloof in hun kracht. Daar put ik mijn energie uit om samen tot een mooi resultaat te kunnen komen.

Tel. 06 - 18 24 25 09
p.mertens@spelenderwijsutrecht.nl

Copyright 2020 © Spelenderwijs Utrecht