Parkwijck

Eerste Oosterparklaan 88
3544 AK Utrecht
Tel: 06- 10 99 58 35
parkwijck@spelenderwijsutrecht.nl
Locatie & Route
Inspectierapport
Registratienummer: 427666971

Peutercentrum Parkwijck

Ons team bestaat uit pedagogisch medewerkers, een manager, zorgconsulenten en een werkbegeleider. Verder werken er stagiaires op het peutercentrum.

Pedagogisch medewerkers Parkwijck

Carola Roosjen

Pedagogisch medewerker

c.roosjen@spelenderwijsutrecht.nl

Fatima Aouad

Pedagogisch medewerker

Mijn hart ligt bij kinderen. Ik draag graag mijn steentje bij aan een goede ontwikkeling en eerlijke kansen voor ieder kind. Ik zit hier op de goede plek!

f.aouad@spelenderwijsutrecht.nl

Froukje Seldenrijk

Pedagogisch medewerker

Ieder kind is uniek. Dit maakt ons werk afwisselend en uitdagend. Het helpen, stimuleren en begeleiden van kinderen bij hun eigen mogelijkheden en moeilijkheden is wat ik mooi vind aan mijn werk. Ook het oudercontact vind ik erg leuk; om samen met ouders te kijken wat het beste is voor hun kind.

f.seldenrijk@spelenderwijsutrecht.nl

Laura Schrijver

Pedagogisch medewerker

Er is niets mooiers dan kinderen te zien genieten van hun spel! Daarnaast vind ik het heel belangrijk om kinderen te motiveren en uit te dagen.

l.schrijver@spelenderwijsutrecht.nl

Mascha Danckaarts

Pedagogisch medewerker

Het werken met jonge kinderen is echt mijn passie. Kinderen zijn zo puur en daar geniet ik van. Elke dag leren ze spelenderwijs wel iets nieuws in hun eigen ontwikkeling.

m.danckaarts@spelenderwijsutrecht.nl

Manager en werkbegeleider Parkwijck

Ebelien Udenga

Manager

Leuk om met ouders in gesprek te kunnen gaan om alle opties te bespreken dat hun kind ook bij ons komt spelen. Bij onze speelleergroepen worden de peuters goed voorbereid voor de basisschool, het is een goede aanvulling als kinderen bij een gastouder opgevangen worden.

Tel. 06 - 41 78 60 42
e.udenga@spelenderwijsutrecht.nl

Danielle Verwayen

Werkbegeleider

Wat mij inspireert en motiveert: Aansluiten bij de pedagogisch medewerker, samen de verdieping zoeken in het werken met peuters, om zo de kansen voor kinderen te vergroten.

06 - 41 87 92 21
d.verwayen@spelenderwijsutrecht.nl

Zorgconsulenten Leidsche Rijn & Vleuten-De Meern

 



Corrie van Leeuwen
c.vanleeuwen@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 34 78 04 22 
Lees meer »


Paulien den Boef
p.denboef@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 18 24 26 60 
Lees meer »


Pauline Mertens
p.mertens@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 18 24 25 09
Lees meer »

           

x

x

x

x

Colofon »

Contact

Informatie

Inschrijving & Plaatsing


planning@spelenderwijsutrecht.nl
030 - 820 14 60
09:00 - 12:00 uur

Contactgegevens

Spelenderwijs Utrecht
Niasstraat 6-C
3531 WP Utrecht
info@spelenderwijsutrecht.nl
030 - 820 14 62

Contactformulier

Copyright 2019   Gebruiksovereenkomst