Pino

Koekoeksplein 1a
3514 TT Utrecht
Tel: 06 - 13 13 80 85
pino@spelenderwijsutrecht.nl
Locatie & Route
Inspectierapport
Registratienummer: 185347381

Peutercentrum Pino

Ons team bestaat uit twee pedagogisch medewerkers, een manager, zorgconsulenten en een werkbegeleider.
Verder werken er stagiaires op het peutercentrum.

teamfoto2018Web

 

Pedagogisch medewerkers Pino

Marjorie Rosenberg

Pedagogisch medewerker

Ik werk al 21 jaar met heel veel plezier met peuters. Het geeft veel voldoening om peuters te begeleiden en te stimuleren om de wereld om hun heen te ontdekken. Geen dag is hetzelfde en iedere keer voel ik me blij worden van hoe (h)eerlijk peuters in het leven staan.

m.rosenberg@spelenderwijsutrecht.nl

Manager en werkbegeleider Pino

Myrna Schultze

Manager

Ik ondersteun een heel betrokken en bekwaam team van pedagogisch medewerkers die met veel passie en liefde hun vak uitvoeren. Daar krijg ik energie van. Zij krijgen de ruimte om al hun kwaliteit en kennis in te zetten om echt te gaan voor het belang van jonge kinderen.
Het team van W&T hebben hun persoonlijke contacten met ouders in de wijk. Zij verbinden ouders aan onze peutercentra.
Ze zijn echt de spin in het web.

06 - 11 56 25 85
m.schultze@spelenderwijsutrecht.nl

Danielle Verwayen

Werkbegeleider

Wat mij inspireert en motiveert: Aansluiten bij de pedagogisch medewerker, samen de verdieping zoeken in het werken met peuters, om zo de kansen voor kinderen te vergroten.

06 - 41 87 92 21
d.verwayen@spelenderwijsutrecht.nl

Zorgconsulenten Binnenstad & Noord & Noordoost & Zuid & Zuidwest

 



Corrie van Leeuwen
c.vanleeuwen@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 34 78 04 22 
Lees meer »



Lilian Franken
l.franken@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 15 96 79 33 
Lees meer »



Mireille Falkmann
m.falkmann@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 53 54 39 70
Lees meer >>

Marielle Roepke
m.roepke@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 18 25 85 71 
Lees meer »

Suzanne van Stroe
s.vanstroe@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 41 56 33 84 
Lees meer »

 

Home
Spelend leren
Locaties
Inschrijven




Copyright 2019 © Spelenderwijs Utrecht