Pinokkio

Che Guevarastraat 15
3573 BK Utrecht
Tel: 06 - 13 14 03 52
pinokkio@spelenderwijsutrecht.nl
Locatie & Route
Inspectierapport
Registratienummer: 681052284

Peutercentrum Pinokkio

Ons team bestaat uit pedagogisch medewerkers, een manager, zorgconsulenten en een werkbegeleider.

Pedagogisch medewerker Pinokkio

Joanne Smeerdijk

Pedagogisch medewerker

Met veel passie heb ik acht jaar als leerkracht in het basisonderwijs gewerkt. Drie jaar geleden heb ik de overstap gemaakt naar de educatie en begeleiding van jonge kinderen vanaf 2 jaar. Met veel plezier en een dosis creativiteit begeleid ik kinderen om stap voor stap vooruit te komen in hun spel, sociale vaardigheden, taal, ontdekkingsbehoefte en motoriek. Elke dag is weer een uitdaging om in te spelen op de behoefte van de kinderen en het geeft voldoening om ze steeds verder te zien groeien. 

j.smeerdijk@spelenderwijsutrecht.nl

Kanar Ali

Pedagogisch medewerker

k.ali@spelenderwijsutrecht.nl

Tanja Bruinekreeft

Pedagogisch medewerker

Het stimuleren en begeleiden van de peuters, en te zien hoe zij elke keer weer groeien, geeft een enorme voldoening.  Elk kind ontwikkelt zich op een andere manier, wat elke dag weer anders maakt. Door de peuters handvaten, ruimte en een veilig gevoel te geven draag ik graag bij aan ieder zijn/haar ontwikkeling.

t.bruinekreeft@spelenderwijsutrecht.nl

Manager en werkbegeleider Pinokkio

Myrna Schultze

Manager

Ik ondersteun een heel betrokken en bekwaam team van pedagogisch medewerkers die met veel passie en liefde hun vak uitvoeren. Daar krijg ik energie van. Zij krijgen de ruimte om al hun kwaliteit en kennis in te zetten om echt te gaan voor het belang van jonge kinderen.
Het team van W&T hebben hun persoonlijke contacten met ouders in de wijk. Zij verbinden ouders aan onze peutercentra.
Ze zijn echt de spin in het web.

06 - 11 56 25 85
m.schultze@spelenderwijsutrecht.nl

Danielle Verwayen

Werkbegeleider

Wat mij inspireert en motiveert: Aansluiten bij de pedagogisch medewerker, samen de verdieping zoeken in het werken met peuters, om zo de kansen voor kinderen te vergroten.

06 - 41 87 92 21
d.verwayen@spelenderwijsutrecht.nl

Zorgconsulenten Binnenstad & Noord & Noordoost & Zuid & Zuidwest

 



Corrie van Leeuwen
c.vanleeuwen@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 34 78 04 22 
Lees meer »



Lilian Franken
l.franken@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 15 96 79 33 
Lees meer »



Mireille Falkmann
m.falkmann@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 53 54 39 70
Lees meer >>

Marielle Roepke
m.roepke@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 18 25 85 71 
Lees meer »

Suzanne van Stroe
s.vanstroe@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 41 56 33 84 
Lees meer »

 

Home
Spelend leren
Locaties
Inschrijven




Copyright 2019 © Spelenderwijs Utrecht