Pluto

Burgemeester Fockema Andreaelaan 11
3582 KA Utrecht
Tel: 06 - 50 51 19 20
pluto@spelenderwijsutrecht.nl
Locatie & Route
Inspectierapport
Registratienummer: 195847325

Team peutercentrum Pluto

Ons team bestaat uit pedagogisch medewerkers, een manager, zorgconsulenten en een werkbegeleider.
Wij werken met stagiaires en/of vrijwilligers.

Pedagogisch medewerkers Pluto

Debby Douwstra

Pedagogisch medewerker

Peuters zijn nog puur, ze zijn enthousiast en ondernemend. Ze ontdekken en ontwikkelen zich spelenderwijs, ieder op zijn eigen manier. Dat maakt werken met peuters zo leuk!

d.douwstra@spelenderwijsutrecht.nl

Marlies Lohman

Pedagogisch medewerker / Werving & Toeleiding

Ik vind het bijzonder om te zien dat jonge kinderen met veel plezier ‘naar school’ gaan en spelenderwijs zoveel leren van elkaar en met elkaar.

m.lohman@spelenderwijsutrecht.nl

Rosalie Kostense

Pedagogisch medewerker

Elk kind zie ik als een 'bloemetje in de knop'. Bij Spelenderwijs creëren wij gezamenlijk een warme vertrouwde omgeving waarin wij elk kind zien, begeleiden en de aandacht geven die hij/zij nodig heeft. Ik vind het heel mooi en waardevol om de peuters van daaruit te zien groeien, ontwikkelen en bloeien en hen spelenderwijs voor te bereiden op een nieuw avontuur: de basisschool.

r.kostense@spelenderwijsutrecht.nl

Manager en werkbegeleider Pluto

Myrna Schultze

Manager

Ik ondersteun een heel betrokken en bekwaam team van pedagogisch medewerkers die met veel passie en liefde hun vak uitvoeren. Daar krijg ik energie van. Zij krijgen de ruimte om al hun kwaliteit en kennis in te zetten om echt te gaan voor het belang van jonge kinderen.
Het team van W&T hebben hun persoonlijke contacten met ouders in de wijk. Zij verbinden ouders aan onze peutercentra.
Ze zijn echt de spin in het web.

06 - 11 56 25 85
m.schultze@spelenderwijsutrecht.nl

Danielle Verwayen

Werkbegeleider

Wat mij inspireert en motiveert: Aansluiten bij de pedagogisch medewerker, samen de verdieping zoeken in het werken met peuters, om zo de kansen voor kinderen te vergroten.

06 - 41 87 92 21
d.verwayen@spelenderwijsutrecht.nl

Zorgconsulenten Binnenstad & Noord & Noordoost & Zuid & Zuidwest

 



Corrie van Leeuwen
c.vanleeuwen@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 34 78 04 22 
Lees meer »



Lilian Franken
l.franken@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 15 96 79 33 
Lees meer »



Mireille Falkmann
m.falkmann@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 53 54 39 70
Lees meer >>

Marielle Roepke
m.roepke@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 18 25 85 71 
Lees meer »

Suzanne van Stroe
s.vanstroe@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 41 56 33 84 
Lees meer »

 

Stagiaires en vrijwilligers

Stagiaire 
Ik ben Hasbia, 25 jaar en ik kom uit Amersfoort. Ik loop dit jaar stage op voorschool en peuterspeelzaal Pluto. Ik volg de opleiding Pedagogisch Medewerker kinderopvang. Ik heb het erg naar mijn zin bij Pluto. Ik word altijd blij van de gezellige groep kinderen waar ik mee werk. De kinderen zijn ieder uniek op hun eigen manier. Ik vind het fijn om bij te kunnen dragen aan hun ontwikkeling.

Vrijwilliger
Mijn naam is Ingrid. Het geeft mij veel voldoening om de peuters veiligheid en structuur te bieden waardoor ze vrij en blij in de groep kunnen spelen en veel nieuws kunnen ontdekken en leren. Persoonlijke aandacht geven, zien wat ze doen of maken, samen een boekje lezen of een spelletje doen, maakt het tot een gezellige ochtend. Het is fijn te merken hoe graag ze naar Pluto komen.





Home
Spelend leren
Locaties
Inschrijven




Copyright 2019 © Spelenderwijs Utrecht