Rommelpot

Bloesemstraat 25a
3581 XA Utrecht
Tel: 06 - 13 13 57 38
rommelpot@spelenderwijsutrecht.nl
Locatie & Route
Inspectierapport
Registratienummer: 143381404

Peutercentrum Rommelpot

Ons team bestaat uit pedagogisch medewerkers, stagiaires, een manager, een werkbegeleider en zorgconsulenten.
De Rommelpot heeft naast ouders die meehelpen geen vrijwilligers.

Pedagogisch medewerkers Rommelpot

Jolijn Zuring

Pedagogisch medewerker

Het is elke keer weer een feest om samen met de kinderen nieuwe dingen te doen en de wereld te ontdekken.

j.zuring@spelenderwijsutrecht.nl

Marinde Hofman

Pedagogisch medewerker

Ik hou ervan om in de belevingswereld van het jonge kind te duiken en te zien hoe peuters de wereld ervaren en ontdekken. De Rommelpot is een perfecte plek om met de kinderen op ontdekkingstocht te gaan! Een goede samenwerking met ouders vind ik erg belangrijk.

m.hofman@spelenderwijsutrecht.nl

Manager en werkbegeleider Rommelpot

Myrna Schultze

Manager

Ik ondersteun een heel betrokken en bekwaam team van pedagogisch medewerkers die met veel passie en liefde hun vak uitvoeren. Daar krijg ik energie van. Zij krijgen de ruimte om al hun kwaliteit en kennis in te zetten om echt te gaan voor het belang van jonge kinderen.
Het team van W&T hebben hun persoonlijke contacten met ouders in de wijk. Zij verbinden ouders aan onze peutercentra.
Ze zijn echt de spin in het web.

06 - 11 56 25 85
m.schultze@spelenderwijsutrecht.nl

Danielle Verwayen

Werkbegeleider

Wat mij inspireert en motiveert: Aansluiten bij de pedagogisch medewerker, samen de verdieping zoeken in het werken met peuters, om zo de kansen voor kinderen te vergroten.

06 - 41 87 92 21
d.verwayen@spelenderwijsutrecht.nl

Zorgconsulenten Binnenstad & Noord & Noordoost & Zuid & Zuidwest

 



Corrie van Leeuwen
c.vanleeuwen@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 34 78 04 22 
Lees meer »


Lilian Franken
l.franken@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 15 96 79 33 
Lees meer »



Marielle Roepke
m.roepke@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 18 25 85 71 
Lees meer »



Suzanne van Stroe
s.vanstroe@spelenderwijsutrecht.nl

Tel. 06 - 41 56 33 84 
Lees meer »

 

 

           

x

x

x

x

Colofon »

Contact

Informatie

Inschrijving & Plaatsing


planning@spelenderwijsutrecht.nl
030 - 820 14 60
09:00 - 12:00 uur

Contactgegevens

Spelenderwijs Utrecht
Niasstraat 6-C
3531 WP Utrecht
info@spelenderwijsutrecht.nl
030 - 820 14 62

Contactformulier

Copyright 2018   Gebruiksovereenkomst