Speelwereld

Teunisbloemlaan 44
3452 CB Vleuten
Tel: 06 - 13 13 58 23
speelwereld@spelenderwijsutrecht.nl
Locatie & Route
Inspectierapport
Registratienummer: 126697917

Team peutercentrum Speelwereld

Ons team bestaat uit pedagogisch medewerkers, een manager, zorgconsulenten en een werkbegeleider.

Verder werken er vrijwilligers op het peutercentrum.

Pedagogisch medewerkers Speelwereld

Antoinette Nicolaas

Pedagogisch medewerker

Ik vind het leuk om kinderen op een speelse manier te helpen hun achterstand in te halen. Het is belangrijk dat elk kind zich in de eerste jaren goed ontwikkelt.

a.nicolaas@spelenderwijsutrecht.nl

Fatima Moumni

Pedagogisch medewerker

Ik vind dit werk erg leuk om te doen, omdat het zeer afwisselend is en niet één groep hetzelfde is.

f.moumni@spelenderwijsutrecht.nl

Froukje Seldenrijk

Pedagogisch medewerker

f.seldenrijk@spelenderwijsutrecht.nl

Marlie Vries

Pedagogisch medewerker

Ik vind het leuk om met kinderen te werken en op een speelse uitdagende manier aan hun ontwikkeling te werken. Ik geniet van de contacten die ik heb met de ouders van de kinderen.

m.vries@spelenderwijsutrecht.nl

Roos Klinkien

Pedagogisch medewerker

Ik geniet dagelijks van het contact met de kinderen en hun ouders.

r.klinkien@spelenderwijsutrecht.nl

Manager en werkbegeleider Speelwereld

Ebelien Udenga

Manager

Leuk om met ouders in gesprek te kunnen gaan om alle opties te bespreken dat hun kind ook bij ons komt spelen. Bij onze speelleergroepen worden de peuters goed voorbereid voor de basisschool, het is een goede aanvulling als kinderen bij een gastouder opgevangen worden.

Tel. 06 - 41 78 60 42
e.udenga@spelenderwijsutrecht.nl

Stans Schiffelers

Werkbegeleider

Ontwikkelen en groeien zijn voor mij inspirerende thema’s. Ik probeer dat in mijn werk en op persoonlijk vlak zoveel mogelijk te doen. Want ook ik heb ervaren: “als je doet wat je deed, krijg je wat je kreeg”. Als werkbegeleider probeer ik mijn collega’s van dichtbij te coachen en te ondersteunen. Daarbij sluit ik het liefst aan bij de vraag die mijn collega bezig houdt en ga ik uit van de kracht van het individu. Reflecteren op mijzelf is daarbij van belang. Ik nodig mijn collega’s ook uit om mij feedback te geven waardoor ik mezelf weer verder kan ontwikkelen. En als het enigszins kan dan graag met een fikse dosis humor.

Tel. 06 - 27 89 66 76
s.schiffelers@spelenderwijsutrecht.nl

Zorgconsulenten Leidsche Rijn & Vleuten-De Meern

 



Corrie van Leeuwen
c.vanleeuwen@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 34 78 04 22 
Lees meer »


Paulien den Boef
p.denboef@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 18 24 26 60 
Lees meer »


Pauline Mertens
p.mertens@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 18 24 25 09
Lees meer »

           

x

x

x

x

Colofon »

Contact

Informatie

Inschrijving & Plaatsing


planning@spelenderwijsutrecht.nl
030 - 820 14 60
09:00 - 12:00 uur

Contactgegevens

Spelenderwijs Utrecht
Niasstraat 6-C
3531 WP Utrecht
info@spelenderwijsutrecht.nl
030 - 820 14 62

Contactformulier

Copyright 2018   Gebruiksovereenkomst