Spelenderwijs De Meern

Centrumlaan 1
3454 CX De Meern
Tel: 06 - 13 13 58 22
demeern@spelenderwijsutrecht.nl
Locatie & Route
Inspectierapport
Registratienummer: 338108270

Team peutercentrum Spelenderwijs De Meern

Ons team bestaat uit pedagogisch medewerkers, een manager, zorgconsulenten en een werkbegeleider.

Verder werken er diverse vaste vrijwilligsters op het peutercentrum.

Pedagogisch medewerkers Spelenderwijs De Meern

Debora van Wijk

Pedagogisch medewerker

De spontaniteit en puurheid van kinderen maken het dat dit werk mij veel positieve energie geeft. Ik geniet van de momenten wanneer iets slaagt bij een kind.

d.vanwijk@spelenderwijsutrecht.nl

Esther Nuchelmans

Pedagogisch medewerker

e.nuchelmans@spelenderwijsutrecht.nl

Irma Vels

Pedagogisch medewerker

Het feit dat ik al tweeëndertig jaar lang werk met kinderen, zegt genoeg. Kinderen ondersteunen in hun groeiproces vind ik erg leuk en uitdagend werk.

i.vels@spelenderwijsutrecht.nl

Marijke Witteveen

Pedagogisch medewerker

Door nieuwe ontwikkelingen en het feit dat elk kind uniek is, blijft het werk steeds leuk en interessant.

m.witteveen@spelenderwijsutrecht.nl

Manager en werkbegeleider Spelenderwijs De Meern

Ebelien Udenga

Manager

Leuk om met ouders in gesprek te kunnen gaan om alle opties te bespreken dat hun kind ook bij ons komt spelen. Bij onze speelleergroepen worden de peuters goed voorbereid voor de basisschool, het is een goede aanvulling als kinderen bij een gastouder opgevangen worden.

Tel. 06 - 41 78 60 42
e.udenga@spelenderwijsutrecht.nl

Heleen Jongkind

Werkbegeleider

Elke dag ga ik met plezier naar mijn werk en werk daar samen met enthousiaste en deskundige pedagogisch medewerkers. Ik sluit aan bij hun vraag, denk en kijk mee op de groep en creëer zo samen een plek waar kinderen alle kansen krijgen om zich te ontwikkelen.

Tel. 06 - 83 44 06 98
h.jongkind@spelenderwijsutrecht.nl

Zorgconsulenten

Leidsche Rijn & West & Vleuten de Meern & Zuidwest

Lilian Franken

Zorgconsulent

Werken aan de ontwikkeling van jonge kinderen. Ieder kind is anders, samen met ouders en pedagogisch medewerkers op zoek naar de beste manier om aan te sluiten bij het kind.

Tel. 06 - 15 96 79 33
l.franken@spelenderwijsutrecht.nl

Paulien den Boef - Schutte

Zorgconsulent

Ik doe mijn werk met plezier! Ik vind het een voorrecht dat ik mee mag kijken in de wereld van peuters. De manier waarop peuters hun omgeving spelend ontdekken, verrast mij altijd weer.
Geen enkel kind is hetzelfde, dat maakt het werken heel afwisselend en uitdagend. Om samen met de pedagogisch medewerkers en ouders te zoeken wat deze peuter in deze situatie nodig heeft.

Tel. 06 - 18 24 26 60
p.denboef@spelenderwijsutrecht.nl

Pauline Mertens

Zorgconsulent

Het werken met ouders en peuters voelt elke dag als een cadeautje.
Ik geloof in hun kracht. Daar put ik mijn energie uit om samen tot een mooi resultaat te kunnen komen.

Tel. 06 - 18 24 25 09
p.mertens@spelenderwijsutrecht.nl


Home
Spelend leren
Locaties
Inschrijven




Copyright 2020 © Spelenderwijs Utrecht