Spelenderwijs De Meern

Mereveldlaan 10 A, 3454 CG De Meern
Centrumlaan 1, 3454 CX De Meern
Tel: Locatie 1: 06 - 13 14 65 62 / Locatie 2: 06 - 13 13 58 22
demeern@spelenderwijsutrecht.nl
Locatie & Route
Inspectierapport
Registratienummer: 103475205 of 338108270

Team peutercentrum Spelenderwijs De Meern

Ons team bestaat uit pedagogisch medewerkers, een manager, een zorgconsulent en een werkbegeleider.

Verder werken er diverse vaste vrijwilligsters op het peutercentrum.

Pedagogisch medewerkers Spelenderwijs De Meern

Debora van Wijk

Pedagogisch medewerker

De spontaniteit en puurheid van kinderen maken het dat dit werk mij veel positieve energie geeft. Ik geniet van de momenten wanneer iets slaagt bij een kind.

d.vanwijk@spelenderwijsutrecht.nl

Irma Vels

Pedagogisch medewerker

Het feit dat ik al tweeëndertig jaar lang werk met kinderen, zegt genoeg. Kinderen ondersteunen in hun groeiproces vind ik erg leuk en uitdagend werk.

i.vels@spelenderwijsutrecht.nl

Marijke Witteveen

Pedagogisch medewerker

Door nieuwe ontwikkelingen en het feit dat elk kind uniek is, blijft het werk steeds leuk en interessant.

m.witteveen@spelenderwijsutrecht.nl

Marthan Migchelsen

Pedagogisch medewerker

Ik vind het leuk om peuters te stimuleren en te begeleiden zodat zij goed voorbereid verder kunnen met hun ontwikkeling.

m.migchelsen@spelenderwijsutrecht.nl

Manager en werkbegeleider Spelenderwijs De Meern

Ebelien Udenga

Manager

Leuk om met ouders in gesprek te kunnen gaan om alle opties te bespreken dat hun kind ook bij ons komt spelen. Bij onze speelleergroepen worden de peuters goed voorbereid voor de basisschool, het is een goede aanvulling als kinderen bij een gastouder opgevangen worden.

Tel. 06 - 41 78 60 42
e.udenga@spelenderwijsutrecht.nl

Heleen Jongkind

Werkbegeleider

Elke dag ga ik met plezier naar mijn werk en werk daar samen met enthousiaste en deskundige pedagogisch medewerkers. Ik sluit aan bij hun vraag, denk en kijk mee op de groep en creëer zo samen een plek waar kinderen alle kansen krijgen om zich te ontwikkelen.

Tel. 06 - 83 44 06 98
h.jongkind@spelenderwijsutrecht.nl

 



Corrie van Leeuwen
c.vanleeuwen@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 34 78 04 22 
Lees meer »


Paulien den Boef
p.denboef@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 18 24 26 60 
Lees meer »


Pauline Mertens
p.mertens@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 18 24 25 09
Lees meer »

           

x

x

x

x

Colofon »

Contact

Informatie

Inschrijving & Plaatsing


planning@spelenderwijsutrecht.nl
030 - 820 14 60
09:00 - 12:00 uur

Contactgegevens

Spelenderwijs Utrecht
Niasstraat 6-C
3531 WP Utrecht
info@spelenderwijsutrecht.nl
030 - 820 14 62

Contactformulier

Copyright 2018   Gebruiksovereenkomst