Spoorzicht

Teun de Jagerdreef 1b
3561 JK Utrecht
Tel: 06 - 52 07 45 04
spoorzicht@spelenderwijsutrecht.nl
Locatie & Route
Inspectierapport
Registratienummer: 439826342

Team peutercentrum Spoorzicht

Ons team bestaat uit drie pedagogisch medewerkers, een manager,  zorgconsulenten en een werkbegeleider.

Pedagogisch medewerkers Spoorzicht

Dorothy van Deuren

Pedagogisch medewerker

Ik vind het heerlijk om met kinderen te werken. Ik vind het fijn om een bijdrage te kunnen leveren aan hun ontwikkeling. Als kinderen zich thuis voelen en met veel plezier komen spelen op het peutercentrum, dan word ik daar ook gelukkig van.
Daardoor ga ik met veel plezier en voldoening naar mijn werk.

d.vandeuren@spelenderwijsutrecht.nl

Sharonne Gijsen

Pedagogisch medewerker

Het werken met kinderen is afwisselend en uitdagend. Het geeft me elke dag voldoening om bij te dragen aan de ontwikkeling van de kinderen en samen te werken met ouders en collega's.

s.gijsen@spelenderwijsutrecht.nl

Wilma Molema

Pedagogisch medewerker

Het is mijn passie creativiteit te stimuleren door vrije expressie in woord, beeld en gebaar. Dit wil ik, waar mogelijk, in ons dagprogramma terug laten komen.

w.molema@spelenderwijs.onmicrosoft.com

Manager en werkbegeleider Spoorzicht

Wilma Francken

Manager

Samen met ouders en professionele collega's werken aan een gezonde en beloftevolle toekomst van kinderen...daar werk ik graag aan mee!

Tel. 06 - 50 12 85 87
w.francken@spelenderwijsutrecht.nl

Stans Schiffelers

Werkbegeleider

Ontwikkelen en groeien zijn voor mij inspirerende thema’s. Ik probeer dat in mijn werk en op persoonlijk vlak zoveel mogelijk te doen. Want ook ik heb ervaren: “als je doet wat je deed, krijg je wat je kreeg”. Als werkbegeleider probeer ik mijn collega’s van dichtbij te coachen en te ondersteunen. Daarbij sluit ik het liefst aan bij de vraag die mijn collega bezig houdt en ga ik uit van de kracht van het individu. Reflecteren op mijzelf is daarbij van belang. Ik nodig mijn collega’s ook uit om mij feedback te geven waardoor ik mezelf weer verder kan ontwikkelen. En als het enigszins kan dan graag met een fikse dosis humor.

Tel. 06 - 27 89 66 76
s.schiffelers@spelenderwijsutrecht.nl

Zorgconsulenten Overvecht & El Medina


Annette Bos
a.bos@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 48 26 47 98 
Lees meer »

Sharin Mercera
s.mercera@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 46 00 42 49 
Lees meer »

                                   

 

 

           

x

x

x

x

Colofon »

Contact

Informatie

Inschrijving & Plaatsing


planning@spelenderwijsutrecht.nl
030 - 820 14 60
09:00 - 12:00 uur

Contactgegevens

Spelenderwijs Utrecht
Niasstraat 6-C
3531 WP Utrecht
info@spelenderwijsutrecht.nl
030 - 820 14 62

Contactformulier

Copyright 2018   Gebruiksovereenkomst