Toontje

Vleutenseweg 515
3532 HK Utrecht
Tel: 06 - 18 63 75 68
toontje@spelenderwijsutrecht.nl
Locatie & Route
Inspectierapport
Registratienummer: 198298754

Team peutercentrum Toontje

Ons team bestaat uit pedagogisch medewerkers, een manager, zorgconsulenten en een werkbegeleider. 

Pedagogisch medewerkers Toontje

Joke Dessé

Pedagogisch medewerker

Peuters maken zo'n grote ontwikkeling door, wat maakt dat mijn werk iedere dag weer anders is. Ook haal ik veel plezier uit het samenwerken met ouders. Fijn dat ik een bijdrage kan leveren in het 'groeien' van peuters!

j.desse@spelenderwijsutrecht.nl

Saskia Beekes

Pedagogisch medewerker

Mijn overtuiging in het werken met kinderen is dat alles wat je aandacht geeft, groeit. Onze kinderen ontwikkelen zich, omdat ze worden gezien en erbij horen.

s.beekes@spelenderwijsutrecht.nl

Soraya Kazem

Pedagogisch medewerker

s.kazem@spelenderwijsutrecht.nl

Manager en werkbegeleider Toontje

Friso Smits

Manager

Ik vind het mooi dat ik in mijn rol als manager een bijdrage kan leveren aan onze missie om elk kind spelend en educatief te begeleiden naar de basisschool. Door mijn verantwoordelijkheid onder andere op het terrein van professionaliseren probeer ik met de werkgroep Professionalisering zo goed mogelijk aan te sluiten op wat onze collega's nodig hebben, om de missie van Spelenderwijs vorm te geven.

Tel. 06 - 21 23 32 27
f.smits@spelenderwijsutrecht.nl

Gaby Bosch

Werkbegeleider

Wat mijn werk elke dag betekenisvol maakt, is dat ik een klein steentje kan bijdrage aan de ontwikkeling van jonge kinderen en heb kunnen meedenken hoe we als Spelenderwijs Utrecht een antwoord kunnen geven op de vragen die kinderen ons stellen. Wat mij daarbij inspireert is de dialoog, de mens in de ander echt ontmoeten en oplossingsgericht werken.

Tel. 06 - 42 45 72 15
g.bosch@spelenderwijsutrecht.nl

Zorgconsulenten Noordwest & West

 
Annette Bos
a.bos@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 48 26 47 98 
Lees meer »
  
Lilian Franken
l.franken@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 15 96 79 33 
Lees meer »
 

Mireille Falkmann
m.falkmann@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 53 54 39 70
Lees meer >>

Yasemen Oz
y.oz@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 14 30 06 53 
Lees meer »

   

Home
Spelend leren
Locaties
Inschrijven




Copyright 2019 © Spelenderwijs Utrecht