Toontje

Vleutenseweg 515
3532 HK Utrecht
Tel: 06 - 18 63 75 68
toontje@spelenderwijsutrecht.nl
Locatie & Route
Inspectierapport
Registratienummer: 198298754

Team peutercentrum Toontje

Ons team bestaat uit pedagogisch medewerkers, een manager, een zorgconsulent en een werkbegeleider. 

Pedagogisch medewerkers Toontje

Joke Dessé

Pedagogisch medewerker

j.desse@spelenderwijsutrecht.nl

Nettie de Jonge

Pedagogisch medewerker

Iedere ochtend geniet ik met de peuters van alles wat er te ontdekken valt, zowel binnen als buiten in de tuin, waar we een peuterparadijsje hebben gemaakt!

n.dejonge@spelenderwijsutrecht.nl

Saskia Beekes

Pedagogisch medewerker

Mijn overtuiging in het werken met kinderen is dat alles wat je aandacht geeft, groeit. Onze kinderen ontwikkelen zich, omdat ze worden gezien en erbij horen.

s.beekes@spelenderwijsutrecht.nl

Turkan Gunes

Pedagogisch medewerker

Het is belangrijk dat de kinderen veel samen spelen, zo leren ze elkaar, maar ook elkaars cultuur kennen. Ik doe dit werk nog altijd met veel plezier!

t.gunes@spelenderwijsutrecht.nl

Manager en werkbegeleider Toontje

Friso Smits

Manager

Ik vind het mooi dat ik in mijn rol als manager een bijdrage kan leveren aan onze missie om elk kind spelend en educatief te begeleiden naar de basisschool. Door mijn verantwoordelijkheid onder andere op het terrein van professionaliseren probeer ik met de werkgroep Professionalisering zo goed mogelijk aan te sluiten op wat onze collega's nodig hebben, om de missie van Spelenderwijs vorm te geven.

Tel. 06 - 21 23 32 27
f.smits@spelenderwijsutrecht.nl

Gaby Bosch

Werkbegeleider

Wat mijn werk elke dag betekenisvol maakt, is dat ik een klein steentje kan bijdrage aan de ontwikkeling van jonge kinderen en heb kunnen meedenken hoe we als Spelenderwijs Utrecht een antwoord kunnen geven op de vragen die kinderen ons stellen. Wat mij daarbij inspireert is de dialoog, de mens in de ander echt ontmoeten en oplossingsgericht werken.

Tel. 06 - 42 45 72 15
g.bosch@spelenderwijsutrecht.nl

 

Annette Bos
a.bos@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 48 26 47 98 
Lees meer »
  

Lilian Franken
l.franken@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 15 96 79 33 
Lees meer »
  

Yasemen Oz
y.oz@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 14 30 06 53 
Lees meer »

           

x

x

x

x

Colofon »

Contact

Informatie

Inschrijving & Plaatsing


planning@spelenderwijsutrecht.nl
030 - 820 14 60
09:00 - 12:00 uur

Contactgegevens

Spelenderwijs Utrecht
Niasstraat 6-C
3531 WP Utrecht
info@spelenderwijsutrecht.nl
030 - 820 14 62

Contactformulier

Copyright 2018   Gebruiksovereenkomst