Winnie de Pooh

Hondsrug 19
3524 BP Utrecht
Tel: 06 - 34 94 82 25
winniedepooh@spelenderwijsutrecht.nl
Locatie & Route
Inspectierapport
Registratienummer: 188194721

Peutercentrum Winnie de Pooh

Ons team bestaat uit pedagogisch medewerkers, een manager, zorgconsulenten en een werkbegeleider.

Pedagogisch medewerkers Winnie de Pooh

Astrid Spithoven

Pedagogisch medewerker

Ieder kind heeft zijn eigen kwaliteiten en ik zie het dan ook als een mooie uitdaging om aan te sluiten bij ieder kind. Om de kinderen vervolgens te volgen in hun ontwikkeling en ze op speelse wijze een stapje verder helpen. Daarvoor is het erg fijn om met ouders te kunnen samenwerken.

a.spithoven@spelenderwijsutrecht.nl

Imelda Witsenboer

Pedagogisch medewerker

Ik werk al heel lang met kinderen en heb ze altijd boeiende persoonlijkheden gevonden. Ik vind ieder kind uniek en ieder kind heeft zo zijn eigen manier om zich te ontwikkelen. Het geeft mij veel plezier om bij deze ontwikkeling een handje te mogen helpen en een kind te zien groeien van rups naar vlinder.

i.witsenboer@spelenderwijsutrecht.nl

Ria Modderman

Pedagogisch medewerker

Ik werk al jaren met veel plezier met jonge kinderen. Ieder kind is anders en het is altijd weer een uitdaging om te zoeken naar de beste manier om aan te sluiten bij een kind. De manier waarop kinderen spelen en ontdekken blijft me verrassen. Wat ik ook erg fijn vind is de samenwerking met ouders: samen willen we immers het beste voor de kinderen!

r.modderman@spelenderwijsutrecht.nl

Manager en werkbegeleider Winnie de Pooh

Myrna Schultze

Manager

Ik ondersteun een heel betrokken en bekwaam team van pedagogisch medewerkers die met veel passie en liefde hun vak uitvoeren. Daar krijg ik energie van. Zij krijgen de ruimte om al hun kwaliteit en kennis in te zetten om echt te gaan voor het belang van jonge kinderen.
Het team van W&T hebben hun persoonlijke contacten met ouders in de wijk. Zij verbinden ouders aan onze peutercentra.
Ze zijn echt de spin in het web.

06 - 11 56 25 85
m.schultze@spelenderwijsutrecht.nl

Danielle Verwayen

Werkbegeleider

Wat mij inspireert en motiveert: Aansluiten bij de pedagogisch medewerker, samen de verdieping zoeken in het werken met peuters, om zo de kansen voor kinderen te vergroten.

06 - 41 87 92 21
d.verwayen@spelenderwijsutrecht.nl

Zorgconsulenten Binnenstad & Noord & Noordoost & Zuid & Zuidwest

 



Corrie van Leeuwen
c.vanleeuwen@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 34 78 04 22 
Lees meer »



Lilian Franken
l.franken@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 15 96 79 33 
Lees meer »



Mireille Falkmann
m.falkmann@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 53 54 39 70
Lees meer >>

Marielle Roepke
m.roepke@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 18 25 85 71 
Lees meer »

Suzanne van Stroe
s.vanstroe@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 41 56 33 84 
Lees meer »

 

Home
Spelend leren
Locaties
Inschrijven




Copyright 2019 © Spelenderwijs Utrecht