Zuilen

Sint Ludgerusstraat 251
3553 CX Utrecht
Tel: 06 - 13 13 57 68
zuilen@spelenderwijsutrecht.nl
Locatie & Route
Inspectierapport
Registratienummer: 151368879

Peutercentrum Zuilen

Ons team bestaat uit pedagogisch medewerkers, een manager, zorgconsulenten en een werkbegeleider.
Verder werken er een stagiaire en een vrijwilligster op het peutercentrum.

 

Pedagogisch medewerkers Zuilen

Aly Kats

Pedagogisch medewerker

Peuters zijn eerlijk, lief, ondeugend en ondernemend. Het is mooi om te zien welke groei de peuters doormaken, ieder op zijn of haar eigen tempo.

a.kats@spelenderwijsutrecht.nl

Manon Scholtens

Pedagogisch medewerker

m.scholtens@spelenderwijsutrecht.nl

Nadia Jijih

Pedagogisch medewerker

Het is en blijft bijzonder om alle kinderen te zien groeien en ontwikkelen, ieder op zijn eigen manier. Elke dag is opnieuw een feestje als je al die blije snoetjes ziet.

n.jijih@spelenderwijsutrecht.nl

Samira Larjani

Pedagogisch medewerker

Ik zie de peuters groeien in hun ontwikkeling en het is erg leuk om daar deel van uit te maken. Ik wil de peuters een zo fijn mogelijke tijd bezorgen.

s.larjani@spelenderwijsutrecht.nl

Saskia Lodeweegs

Pedagogisch medewerker

Iedere dag is een uitdaging, het is zo mooi om de ontwikkeling van peuters mee te maken. Ik ga iedere dag met plezier naar mijn werk!

s.lodeweegs@spelenderwijsutrecht.nl

Manager en werkbegeleider Zuilen

Wilma Francken

Manager

Samen met ouders en professionele collega's werken aan een gezonde en beloftevolle toekomst van kinderen...daar werk ik graag aan mee!

Tel. 06 - 50 12 85 87
w.francken@spelenderwijsutrecht.nl

Gaby Bosch

Werkbegeleider

Wat mijn werk elke dag betekenisvol maakt, is dat ik een klein steentje kan bijdrage aan de ontwikkeling van jonge kinderen en heb kunnen meedenken hoe we als Spelenderwijs Utrecht een antwoord kunnen geven op de vragen die kinderen ons stellen. Wat mij daarbij inspireert is de dialoog, de mens in de ander echt ontmoeten en oplossingsgericht werken.

Tel. 06 - 42 45 72 15
g.bosch@spelenderwijsutrecht.nl

Leonie van Maurik

Werkbegeleider

In mijn functie als werkbegeleider , neem ik 17 jaar aan groepservaring mee om de pedagogisch medewerker te coachen, ondersteunen en samen te werken zodat we iedere peuter een goede start kunnen geven op weg naar de basisschool. Ik vind het belangrijk om de pedagogisch medewerkers te inspireren en uit te dagen om naar hun naaste zone van ontwikkeling te zoeken en te kijken. Door de pedagogisch medewerkers bewust bekwaam te maken en te behouden hoop ik een bijdrage te kunnen leveren aan de missie van Spelenderwijs. Spelend leren is voor mij een hele belangrijke manier om de peuters te kunnen laten ontwikkelen, maar ook de pedagogisch medewerkers laat ik “spelend en onderzoekend” hun werk doen.

Tel. 06 - 14 38 02 03
l.vanmaurik@spelenderwijsutrecht.nl

Zorgconsulenten Noordwest & West

 
Annette Bos
a.bos@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 48 26 47 98 
Lees meer »
  
Lilian Franken
l.franken@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 15 96 79 33 
Lees meer »
 

Mireille Falkmann
m.falkmann@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 53 54 39 70
Lees meer >>

Yasemen Oz
y.oz@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 14 30 06 53 
Lees meer »

   

Home
Spelend leren
Locaties
Inschrijven




Copyright 2019 © Spelenderwijs Utrecht