't Leeuwtje

Samuel van Houtenstraat 1
3515 EA Utrecht
Tel: 06 - 13 13 57 83
hetleeuwtje@spelenderwijsutrecht.nl
Locatie & Route
Inspectierapport
Registratienummer: 453246552

Team peutercentrum 't Leeuwtje

Ons team bestaat uit pedagogisch medewerkers, een manager, een werkbegeleider en zorgconsulenten.

Pedagogisch medewerkers 't Leeuwtje

Gaby Raaijmakers

Pedagogisch medewerker

g.raaijmakers@spelenderwijsutrecht.nl

Lilian Douwsma

Pedagogisch medewerker

Peuters vind ik een inspirerende doelgroep. Ze ontwikkelen zich in een snel tempo naar een zelfstandig kind. Ik vind het leuk om deze ontwikkeling te volgen en ze te stimuleren en uit te dagen. Daarbij vind ik het belangrijk elk kind te zien en te geven wat hij nodig heeft om zich verder te ontwikkelen.

l.douwsma@spelenderwijsutrecht.nl

Monique Heintjes

Pedagogisch medewerker

m.heintjes@spelenderwijsutrecht.nl

Manager en werkbegeleider 't Leeuwtje

Mirjam de Boode

Manager

Samen met de medewerkers in de groepen wil ik alle kinderen een goede voorbereiding op de basisschool geven door ze een fijne en uitdagende tijd bij Spelenderwijs Utrecht te bieden.

Tel. 06 - 52 36 83 26
m.deboode@spelenderwijsutrecht.nl

Gaby Bosch

Werkbegeleider

Wat mijn werk elke dag betekenisvol maakt, is dat ik een klein steentje kan bijdrage aan de ontwikkeling van jonge kinderen en heb kunnen meedenken hoe we als Spelenderwijs Utrecht een antwoord kunnen geven op de vragen die kinderen ons stellen. Wat mij daarbij inspireert is de dialoog, de mens in de ander echt ontmoeten en oplossingsgericht werken.

Tel. 06 - 42 45 72 15
g.bosch@spelenderwijsutrecht.nl

Zorgconsulenten Binnenstad & Noord & Noordoost & Zuid & Zuidwest

 



Corrie van Leeuwen
c.vanleeuwen@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 34 78 04 22 
Lees meer »


Lilian Franken
l.franken@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 15 96 79 33 
Lees meer »



Marielle Roepke
m.roepke@spelenderwijsutrecht.nl
Tel. 06 - 18 25 85 71 
Lees meer »



Suzanne van Stroe
s.vanstroe@spelenderwijsutrecht.nl

Tel. 06 - 41 56 33 84 
Lees meer »

 

 

           

x

x

x

x

Colofon »

Contact

Informatie

Inschrijving & Plaatsing


planning@spelenderwijsutrecht.nl
030 - 820 14 60
09:00 - 12:00 uur

Contactgegevens

Spelenderwijs Utrecht
Niasstraat 6-C
3531 WP Utrecht
info@spelenderwijsutrecht.nl
030 - 820 14 62

Contactformulier

Copyright 2018   Gebruiksovereenkomst