Spelenderwijs locaties

  • Spelenderwijs locaties

Experts in de educatie van het jonge kind

Peutercentra: peuterspeelzalen en voorschoolse educatie

Spelenderwijs Utrecht hanteert organisatiebreed beleid, maar elke locatie heeft ook zijn eigen karakter. Elk peutercentrum is bijzonder en heeft zijn eigen sfeer en werkwijze. Dit geven pedagogisch medewerkers, ouders en kinderen samen inhoud. Ook de samenwerking met de basisschool en de samenstelling van de wijk dragen daar aan bij.

Peutercentrum El Warda
Aziëlaan 157 3526 SG Utrecht
06 - 13 13 80 09
elwarda@spelenderwijsutrecht.nl

Peutercentrum
El Warda

Aziëlaan 157
3526 SG Utrecht
06 - 13 13 80 09

Meer info

Peutercentrum Anne Frank
Van Bijnkershoeklaan 278 3527 XL Utrecht
06-83441148
annefrank@spelenderwijsutrecht.nl

Peutercentrum
Anne Frank

Van Bijnkershoeklaan 278
3527 XL Utrecht
06-83441148

Meer info

Peutercentrum De Blokkendoos
Noordzeestraat 20, 3522 PK Utrecht Lingestraat 2a, 3522 TM Utrecht
Locatie 1 06 - 13 13 57 89 / Locatie 2 06 - 10 99 57 17
deblokkendoos@spelenderwijsutrecht.nl

Peutercentrum
De Blokkendoos

Noordzeestraat 20, 3522 PK Utrecht
Lingestraat 2a, 3522 TM Utrecht
Locatie 1 06 - 13 13 57 89 / Locatie 2 06 - 10 99 57 17

Meer info

Peutercentrum De Boemerang Oost
Boerhaaveplein 110 3552 CT Utrecht
06 - 43 87 15 48
deboemerang-oost@spelenderwijsutrecht.nl

Peutercentrum
De Boemerang Oost

Boerhaaveplein 110
3552 CT Utrecht
06 - 43 87 15 48

Meer info

Peutercentrum De Kleine Wijzer
Jan van Ransdorpstraat 32 3554 VZ Utrecht
06 - 18 24 27 78
dekleinewijzer@spelenderwijsutrecht.nl

Peutercentrum
De Kleine Wijzer

Jan van Ransdorpstraat 32
3554 VZ Utrecht
06 - 18 24 27 78

Meer info

Peutercentrum De Cirkel
Prinses Margrietstraat 124 3554 GJ Utrecht
06 - 14 45 38 10
decirkel@spelenderwijsutrecht.nl

Peutercentrum
De Cirkel

Prinses Margrietstraat 124
3554 GJ Utrecht
06 - 14 45 38 10

Meer info

Peutercentrum Da Costa
Afrikalaan 28B 3526 VN Utrecht
06 - 10 99 44 53
dacosta@spelenderwijsutrecht.nl

Peutercentrum
Da Costa

Afrikalaan 28B
3526 VN Utrecht
06 - 10 99 44 53

Meer info

Peutercentrum Dreumes Dribbel
Victor Hugoplantsoen 34 3533 CJ Utrecht
06 - 52 31 83 94 (Dribbel) / 06 - 13 14 65 62 (Dikkie Dik)
dreumesdribbel@spelenderwijsutrecht.nl

Peutercentrum
Dreumes Dribbel

Victor Hugoplantsoen 34
3533 CJ Utrecht
06 - 52 31 83 94 (Dribbel) / 06 - 13 14 65 62 (Dikkie Dik)

Meer info

Peutercentrum 't Egeltje
Lange Nieuwstraat 79 3512 PE Utrecht
06 -13 14 74 05
egeltje@spelenderwijsutrecht.nl

Peutercentrum
't Egeltje

Lange Nieuwstraat 79
3512 PE Utrecht
06 -13 14 74 05

Meer info

Peutercentrum El Medina
Marnixlaan 362 3552 HM Utrecht
06 - 14 82 61 81
elmedina@spelenderwijsutrecht.nl

Peutercentrum
El Medina

Marnixlaan 362
3552 HM Utrecht
06 - 14 82 61 81

Meer info

Peutercentrum De Gagel
Ibisdreef 401 3564 RS Utrecht
06 - 11 00 28 91
degagel@spelenderwijsutrecht.nl

Peutercentrum
De Gagel

Ibisdreef 401
3564 RS Utrecht
06 - 11 00 28 91

Meer info

Peutercentrum Hart van Noord
Trumanlaan 60C 3527 BR Utrecht
Zie 'Groepen en openingstijden'
hartvannoord@spelenderwijsutrecht.nl

Peutercentrum
Hart van Noord

Trumanlaan 60C
3527 BR Utrecht
Zie 'Groepen en openingstijden'

Meer info

Peutercentrum Hummeltje
Costa Ricadreef 173 3563 TG Utrecht
06 - 52 65 37 82
hummeltje@spelenderwijsutrecht.nl

Peutercentrum
Hummeltje

Costa Ricadreef 173
3563 TG Utrecht
06 - 52 65 37 82

Meer info

Peutercentrum Joannes XXIII
Neckardreef 115 3562 CM Utrecht
06 - 29 38 83 16 / 06 - 52 66 13 55
joannes23@spelenderwijsutrecht.nl

Peutercentrum
Joannes XXIII

Neckardreef 115
3562 CM Utrecht
06 - 29 38 83 16 / 06 - 52 66 13 55

Meer info

Peutercentrum Johannes
Eufraatdreef 3 3564 XZ Utrecht
06 - 50 69 21 43
johannes@spelenderwijsutrecht.nl

Peutercentrum
Johannes

Eufraatdreef 3
3564 XZ Utrecht
06 - 50 69 21 43

Meer info

Peutercentrum Kadodder
Billitonkade 45 3531 TH Utrecht
06 - 13 13 80 47
kadodder@spelenderwijsutrecht.nl

Peutercentrum
Kadodder

Billitonkade 45
3531 TH Utrecht
06 - 13 13 80 47

Meer info

Peutercentrum Kaleidoskoop Columbus
Columbuslaan 40 3526 EP Utrecht
06 - 15 23 77 67
kaleidoskoopcolumbus@spelenderwijsutrecht.nl

Peutercentrum
Kaleidoskoop Columbus

Columbuslaan 40
3526 EP Utrecht
06 - 15 23 77 67

Meer info

Peutercentrum Kiekeboe
Prof. van Bemmelenlaan 51C 3571 EL Utrecht
06 - 13 13 49 87 / 030 - 820 07 07
kiekeboe@spelenderwijsutrecht.nl

Peutercentrum
Kiekeboe

Prof. van Bemmelenlaan 51C
3571 EL Utrecht
06 - 13 13 49 87 / 030 - 820 07 07

Meer info

Peutercentrum De Kleine Alm
Derde Oosterparklaan 71 3541 SC Utrecht
06 - 13 13 57 86
kleinealm@spelenderwijsutrecht.nl

Peutercentrum
De Kleine Alm

Derde Oosterparklaan 71
3541 SC Utrecht
06 - 13 13 57 86

Meer info

Peutercentrum Klim-op
Nolenslaan 33 3515 VB Utrecht
06 - 13 13 58 72
klimop@spelenderwijsutrecht.nl

Peutercentrum
Klim-op

Nolenslaan 33
3515 VB Utrecht
06 - 13 13 58 72

Meer info

Peutercentrum De Klopvaart
Eufraatdreef 1 / Postbus 9928 3564 XZ / 3506 GX Utrecht
06 - 50 69 21 89
deklopvaart@spelenderwijsutrecht.nl

Peutercentrum
De Klopvaart

Eufraatdreef 1 / Postbus 9928
3564 XZ / 3506 GX Utrecht
06 - 50 69 21 89

Meer info

Peutercentrum 't Leeuwtje
Samuel van Houtenstraat 1 3515 EA Utrecht
06 - 13 13 57 83
hetleeuwtje@spelenderwijsutrecht.nl

Peutercentrum
't Leeuwtje

Samuel van Houtenstraat 1
3515 EA Utrecht
06 - 13 13 57 83

Meer info

Peutercentrum Kaleidoskoop Afrikalaan
Afrikalaan 28B 3526 VN Utrecht
06 - 13 13 58 69
kaleidoskoopafrikalaan@spelenderwijsutrecht.nl

Peutercentrum
Kaleidoskoop Afrikalaan

Afrikalaan 28B
3526 VN Utrecht
06 - 13 13 58 69

Meer info

Peutercentrum Marcus
Mayadreef 1 3563 XC Utrecht
06 - 52 31 50 75 of 06 - 11 04 40 20
marcus@spelenderwijsutrecht.nl

Peutercentrum
Marcus

Mayadreef 1
3563 XC Utrecht
06 - 52 31 50 75 of 06 - 11 04 40 20

Meer info

Peutercentrum Het Margrietje
Prinses Margrietstraat 20 3554 GE Utrecht
06 - 55 19 34 70
hetmargrietje@spelenderwijsutrecht.nl

Peutercentrum
Het Margrietje

Prinses Margrietstraat 20
3554 GE Utrecht
06 - 55 19 34 70

Meer info

Peutercentrum Jules Verne Junior
Opzoomerstraat 1 3551 BP Utrecht
06 - 13 14 31 75
julesverne@spelenderwijsutrecht.nl

Peutercentrum
Jules Verne Junior

Opzoomerstraat 1
3551 BP Utrecht
06 - 13 14 31 75

Meer info

Peutercentrum Mattheus
Nigerdreef 8 3564 EH Utrecht
06 - 13 13 58 76
mattheus@spelenderwijsutrecht.nl

Peutercentrum
Mattheus

Nigerdreef 8
3564 EH Utrecht
06 - 13 13 58 76

Meer info

Peutercentrum De Kleine Poort
Staringstraat 1 3532 VM Utrecht
06 - 10 99 58 36
dekleinepoort@spelenderwijsutrecht.nl

Peutercentrum
De Kleine Poort

Staringstraat 1
3532 VM Utrecht
06 - 10 99 58 36

Meer info

Peutercentrum De Oase
Belcampostraat 9 3544 NE Utrecht
06 - 30 03 32 27
oase@spelenderwijsutrecht.nl

Peutercentrum
De Oase

Belcampostraat 9
3544 NE Utrecht
06 - 30 03 32 27

Meer info

Peutercentrum Ondiep
Laan van Chartroise 160 3552 EZ Utrecht
06 - 14 30 06 87
ondiep@spelenderwijsutrecht.nl

Peutercentrum
Ondiep

Laan van Chartroise 160
3552 EZ Utrecht
06 - 14 30 06 87

Meer info

Peutercentrum Oog in Al
Petristraat 2A 3533 SW Utrecht
06 - 13 13 10 61
ooginal@spelenderwijsutrecht.nl

Peutercentrum
Oog in Al

Petristraat 2A
3533 SW Utrecht
06 - 13 13 10 61

Meer info

Peutercentrum Op Dreef
Dianadreef 27 3561 AA Utrecht
06 - 52 07 45 34
opdreef@spelenderwijsutrecht.nl

Peutercentrum
Op Dreef

Dianadreef 27
3561 AA Utrecht
06 - 52 07 45 34

Meer info

Peutercentrum Parkwijck
Eerste Oosterparklaan 88 3544 AK Utrecht
06- 10 99 58 35
parkwijck@spelenderwijsutrecht.nl

Peutercentrum
Parkwijck

Eerste Oosterparklaan 88
3544 AK Utrecht
06- 10 99 58 35

Meer info

Peutercentrum Peuterpark
Jan van Riebeeckstraat 40 3531 EJ Utrecht
06 - 13 13 58 42
peuterpark@spelenderwijsutrecht.nl

Peutercentrum
Peuterpark

Jan van Riebeeckstraat 40
3531 EJ Utrecht
06 - 13 13 58 42

Meer info

Peutercentrum De Pijlstaart
Amsterdamsestraatweg 1 3513 AA Utrecht
06 - 18 24 27 82
depijlstaart@spelenderwijsutrecht.nl

Peutercentrum
De Pijlstaart

Amsterdamsestraatweg 1
3513 AA Utrecht
06 - 18 24 27 82

Meer info

Peutercentrum Pino
Koekoeksplein 1a 3514 TT Utrecht
06 - 13 13 80 85
pino@spelenderwijsutrecht.nl

Peutercentrum
Pino

Koekoeksplein 1a
3514 TT Utrecht
06 - 13 13 80 85

Meer info

Peutercentrum Pinokkio
Che Guevarastraat 15 3573 BK Utrecht Utrecht
06 - 13 14 03 52
pinokkio@spelenderwijsutrecht.nl

Peutercentrum
Pinokkio

Che Guevarastraat 15
3573 BK Utrecht Utrecht
06 - 13 14 03 52

Meer info

Peutercentrum De Minivliegeniers
C. van Maasdijkstraat 33 3555 VM Utrecht
06 - 14 45 37 83
deminivliegeniers @spelenderwijsutrecht.nl

Peutercentrum
De Minivliegeniers

C. van Maasdijkstraat 33
3555 VM Utrecht
06 - 14 45 37 83

Meer info

Peutercentrum Pluto
Burgemeester Fockema Andreaelaan 11 3582 KA Utrecht
06 - 50 51 19 20
pluto@spelenderwijsutrecht.nl

Peutercentrum
Pluto

Burgemeester Fockema Andreaelaan 11
3582 KA Utrecht
06 - 50 51 19 20

Meer info

Peutercentrum Puk
Rijnhuizenlaan 2-4 3523 JA Utrecht
06 - 41 90 39 85
puk@spelenderwijsutrecht.nl

Peutercentrum
Puk

Rijnhuizenlaan 2-4
3523 JA Utrecht
06 - 41 90 39 85

Meer info

Peutercentrum Rommelpot
Bloesemstraat 25a 3581 XA Utrecht
06 - 13 13 57 38
rommelpot@spelenderwijsutrecht.nl

Peutercentrum
Rommelpot

Bloesemstraat 25a
3581 XA Utrecht
06 - 13 13 57 38

Meer info

Peutercentrum De Schakel
Bangkokdreef 4 3564 SC Utrecht
06 - 52 31 49 94
deschakel@spelenderwijsutrecht.nl

Peutercentrum
De Schakel

Bangkokdreef 4
3564 SC Utrecht
06 - 52 31 49 94

Meer info

Peutercentrum Het Schateiland
Fernandezlaan 100 3526 GW Utrecht
06 - 13 13 58 38 / 06 - 18 24 27 65
hetschateiland@spelenderwijsutrecht.nl

Peutercentrum
Het Schateiland

Fernandezlaan 100
3526 GW Utrecht
06 - 13 13 58 38 / 06 - 18 24 27 65

Meer info

Peutercentrum Speelhuis
St. Pietersberg 12A 3453 PH De Meern
06 - 13 13 58 32
speelhuis@spelenderwijsutrecht.nl

Peutercentrum
Speelhuis

St. Pietersberg 12A
3453 PH De Meern
06 - 13 13 58 32

Meer info

Peutercentrum Speelleertuin
Passiebloemweg 1 3452 CZ Vleuten
06 - 13 13 58 26
speelleertuin@spelenderwijsutrecht.nl

Peutercentrum
Speelleertuin

Passiebloemweg 1
3452 CZ Vleuten
06 - 13 13 58 26

Meer info

Peutercentrum Speelwereld
Teunisbloemlaan 44 3452 CB Vleuten
06 - 13 13 58 23
speelwereld@spelenderwijsutrecht.nl

Peutercentrum
Speelwereld

Teunisbloemlaan 44
3452 CB Vleuten
06 - 13 13 58 23

Meer info

Peutercentrum Spelenderwijs De Meern
Mereveldlaan 10 A, 3454 CG De Meern Centrumlaan 1, 3454 CX De Meern
Locatie 1: 06 - 13 14 65 62 / Locatie 2: 06 - 13 13 58 22
demeern@spelenderwijsutrecht.nl

Peutercentrum
Spelenderwijs De Meern

Mereveldlaan 10 A, 3454 CG De Meern
Centrumlaan 1, 3454 CX De Meern
Locatie 1: 06 - 13 14 65 62 / Locatie 2: 06 - 13 13 58 22

Meer info

Peutercentrum Spoorzicht
Teun de Jagerdreef 1b 3561 JK Utrecht
06 - 52 07 45 04
spoorzicht@spelenderwijsutrecht.nl

Peutercentrum
Spoorzicht

Teun de Jagerdreef 1b
3561 JK Utrecht
06 - 52 07 45 04

Meer info

Peutercentrum De Tol
Kortland 21-23 3451 VD Vleuten
Tel. 06 - 13 13 58 25
detol@spelenderwijsutrecht.nl

Peutercentrum
De Tol

Kortland 21-23
3451 VD Vleuten
Tel. 06 - 13 13 58 25

Meer info

Peutercentrum Toontje
Vleutenseweg 515 3532 HK Utrecht
06 - 18 63 75 68
toontje@spelenderwijsutrecht.nl

Peutercentrum
Toontje

Vleutenseweg 515
3532 HK Utrecht
06 - 18 63 75 68

Meer info

Peutercentrum De Beestenboel
Duurstedelaan 14 3525 AR Utrecht
06 - 27 13 22 55
debeestenboel@spelenderwijsutrecht.nl

Peutercentrum
De Beestenboel

Duurstedelaan 14
3525 AR Utrecht
06 - 27 13 22 55

Meer info

Peutercentrum De Vlindertuin
Gangesdreef 7 3564 SN Utrecht
06 - 55 14 03 64
devlindertuin@spelenderwijsutrecht.nl

Peutercentrum
De Vlindertuin

Gangesdreef 7
3564 SN Utrecht
06 - 55 14 03 64

Meer info

Peutercentrum Voorn
Akkrumerraklaan 131 3544 TT Utrecht
06 - 13 13 57 92
voorn@spelenderwijsutrecht.nl

Peutercentrum
Voorn

Akkrumerraklaan 131
3544 TT Utrecht
06 - 13 13 57 92

Meer info

Peutercentrum De Warmoes
Adriaanstraat 24b 3581 SE Utrecht
06 - 41 87 92 13
dewarmoes@spelenderwijsutrecht.nl

Peutercentrum
De Warmoes

Adriaanstraat 24b
3581 SE Utrecht
06 - 41 87 92 13

Meer info

Peutercentrum De Watertoren
Wezerdreef 3 3562 BC Utrecht
06 - 50 73 01 43
dewatertoren@spelenderwijsutrecht.nl

Peutercentrum
De Watertoren

Wezerdreef 3
3562 BC Utrecht
06 - 50 73 01 43

Meer info

Peutercentrum Waterwin
Musicallaan 104 3543 BT Utrecht
06-41879186 (beneden); 06-41 87 91 87 (boven)
waterwin@spelenderwijsutrecht.nl

Peutercentrum
Waterwin

Musicallaan 104
3543 BT Utrecht
06-41879186 (beneden); 06-41 87 91 87 (boven)

Meer info

Peutercentrum Winnie de Pooh
Hondsrug 19 3524 BP Utrecht
06 - 34 94 82 25
winniedepooh@spelenderwijsutrecht.nl

Peutercentrum
Winnie de Pooh

Hondsrug 19
3524 BP Utrecht
06 - 34 94 82 25

Meer info

Peutercentrum 't Zand
Pauwoogvlinder 20 3544 DB Utrecht
06 - 13 13 80 77
hetzand@spelenderwijsutrecht.nl

Peutercentrum
't Zand

Pauwoogvlinder 20
3544 DB Utrecht
06 - 13 13 80 77

Meer info

Peutercentrum Zuilen
Sint Ludgerusstraat 251 3553 CX Utrecht
06 - 13 13 57 68
zuilen@spelenderwijsutrecht.nl

Peutercentrum
Zuilen

Sint Ludgerusstraat 251
3553 CX Utrecht
06 - 13 13 57 68

Meer info

Peutercentrum Onder de Bogen
Madridstraat 1 3541 DZ Utrecht
06 - 30 99 53 52
onderdebogen@spelenderwijsutrecht.nl

Peutercentrum
Onder de Bogen

Madridstraat 1
3541 DZ Utrecht
06 - 30 99 53 52

Meer info

Peutercentrum De Jazzsingel
Jazzsingel 900 3543 GB Utrecht
06 - 30 99 37 30
jazzsingel@spelenderwijsutrecht.nl

Peutercentrum
De Jazzsingel

Jazzsingel 900
3543 GB Utrecht
06 - 30 99 37 30

Meer info

Peutercentrum Cleophas
Teun de Jagerdreef 1c 3561 JK Utrecht
06 - 13 13 58 17
cleophas@spelenderwijsutrecht.nl

Peutercentrum
Cleophas

Teun de Jagerdreef 1c
3561 JK Utrecht
06 - 13 13 58 17

Meer info

Peutercentrum De Blokkendoos Lingestraat
Lingestraat 2a 3522 TM Utrecht
06 - 10 99 57 17
deblokkendoos@spelenderwijsutrecht.nl

Peutercentrum
De Blokkendoos Lingestraat

Lingestraat 2a
3522 TM Utrecht
06 - 10 99 57 17

Meer info

Adreslijst

Error rendering template

           

x

x

x

x

Colofon »

Contact

Informatie

Inschrijving & Plaatsing


planning@spelenderwijsutrecht.nl
030 - 820 14 60
09:00 - 12:00 uur

Contactgegevens

Spelenderwijs Utrecht
Niasstraat 6-C
3531 WP Utrecht
info@spelenderwijsutrecht.nl
030 - 820 14 62

Contactformulier

Copyright 2018   Gebruiksovereenkomst